Каталог матеріалів

Літературне читання. 4 клас. Вашуленко М. С., Васильківською Н. А., Дубовик С. Г.; Вашуленко О. В

№001 - А. Качан «Крилата школа», Н Умеров «Наш клас»

Мета: познайомити учнів з творами про школу, з поняттям «колаж»; удосконалювати навичку читання; виховувати інтерес до школи, шкільного життя; вчити створювати колаж; виховувати спостережливість; формувати вміння бачити прекрасне; прищеплювати любов до школи.

№002 - Л. Сорока «В останній день літа», Н. Тріщ «Осінь на шкільному подвір’ї»

Мета: продовжити знайомити учнів з творами про школу; удосконалювати навичку читання; виховувати інтерес до школи, шкільного життя; вчити створювати колаж; виховувати спостережливість; формувати вміння бачити прекрасне; прищеплювати любов до школи

№003-4 - О. Комова «Мій сусід прибулець»

Мета: познайомити учнів з твором О. Комової «Мій сусід прибулець»; розвивати вміння оцінювати вчинки персонажів, визначати мотиви їхньої поведінки; удосконалювати навичку читання; виховувати інтерес до школи, шкільного життя; виховувати спостережливість; формувати вміння бачити прекрасне; прищеплювати любов до школи.

№005 - Дж. Стронг «Дзвінок інспектора» уривок з повісті « Гример у школі»

Мета: познайомити учнів з Дж. Стронг «Дзвінок інспектора» уривок з повісті «Гармидер у школі»; удосконалювати навичку читання; виховувати інтерес до школи, шкільного життя; виховувати спостережливість; формувати вміння бачити прекрасне; прищеплювати любов до школи.

№006 - Дж. Стронг «Дзвінок інспектора» уривок з повісті « Гример у школі» (продовження)

Мета: продовжити знайомити учнів з Дж. Стронг «Дзвінок інспектора» уривок з повісті «Гармидер у школі»; удосконалювати навичку читання; виховувати інтерес до школи, шкільного життя; виховувати спостережливість; формувати вміння бачити прекрасне; прищеплювати любов до школи.

№007 - Узагальнення з розділу. Наші проекти

Мета: формувати здатність опрацьовувати отриману інформацію, акторські здібності; розвивати у дітей потреби до здобуття нових знань, уміння зосереджуватися на тому, що читають; навчати володіти прийомами роботи в групі, збагачувати словниковий запас; виховувати любов до книги, підвищувати пізнавальний інтерес учнів до читання.

№008 - Введення в розділ. Міфи Давнього Єгипту. «Створення світу»

Мета: дати уявлення про міфи, причини їх появи, ознайомити із міфами Стародавнього Єгипту, виробляти навички виразного читання, відпрацювати навички роботи з текстом, визначати головну думку прочитаного, відбирати потрібну інформацію, розвивати творчу уяву, зв’язне мовлення, виховувати повагу до історичної спадщини, любов до навчання.

№009 - Міфи Давнього Єгипту. «Ра і Апоп»

Мета: ознайомити учнів з особливостями культури Давнього Єгипту на прикладі його міфології; розвивати в учнів уміння аналізувати давньоєгипетські міфи; виробляти навички виразного читання, відпрацювати навички роботи з текстом, визначати головну думку прочитаного, відбирати потрібну інформацію, розвивати творчу уяву, зв’язне мовлення, виховувати повагу до історичної спадщини, любов до навчання.

№010-11 - Міфи Давнього Єгипту. «Міфи про створення світу та людей»

Мета: дати уявлення про міфи, причини їх появи, ознайомити із міфами Стародавнього Єгипту, виробляти навички виразного читання, відпрацювати навички роботи з текстом; виробляти навички виразного читання, відпрацювати навички роботи з текстом, визначати головну думку прочитаного, відбирати потрібну інформацію, розвивати творчу уяву, зв’язне мовлення, виховувати повагу до історичної спадщини, любов до навчання.

№012 - Міфи Давньої Греції. «Пандора»

Мета: ознайомити учнів із давньогрецьким міфом, сформувати уявлення про його витоки; формувати уявлення школярів про міфи як жанр усної народної творчості; вчити осмислювати їх зміст; поповнювати словниковий запас; виробляти навички виразного читання, відпрацювати навички роботи з текстом, визначати головну думку прочитаного, відбирати потрібну інформацію, розвивати творчу уяву, зв’язне мовлення, виховувати повагу до історичної спадщини, любов до навчання.

№013 - Міфи Давньої Греції. «Дедал і Ікар»

Мета: ознайомити учнів із давньогрецьким міфом, сформувати уявлення про його витоки; формувати уявлення школярів про міфи як жанр усної народної творчості; вчити осмислювати їх зміст; поповнювати словниковий запас; виробляти навички виразного читання, відпрацювати навички роботи з текстом, визначати головну думку прочитаного, відбирати потрібну інформацію, розвивати творчу уяву, зв’язне мовлення, виховувати повагу до історичної спадщини, любов до навчання.

№014 - Узагальнення з розділу. Наші проекти

Мета: повторити вивчене про міфи; формувати здатність опрацьовувати отриману інформацію; розвивати у дітей потреби до здобуття нових знань, уміння зосереджуватися на тому, що читають; навчати володіти прийомами роботи в групі, збагачувати словниковий запас; виховувати любов до книги, підвищувати пізнавальний інтерес учнів до читання.