Каталог матеріалів

Умови оплати

На ресурсі Всім pptx діють наступні способи оплати:

 • Платіжна система Fondy. Fondy - це міжнародна компанія та платіжний онлайн сервіс, що призначений для проведення електронних платежів. В Україні даний сервіс оснований на базі ПАТ "АЛЬФА-БАНК" в особі ТОВ "Фінансової компанії "Елеанс" Вороніна Андрія Віталійовича. Між сайтом "Всім pptx" та ТОВ "Елеанс" укладений договір співпраці, котрий регламентує конфіденційність проведення онлайн платежів. Додатково ресурс використовує протоколи https шифрування, завдяки чому кожен користувач може бути впевнений в чесності, прозорості та захищенності під час здійснення онлайн оплат. Даний спосіб оплати є найбільш зручним, тому що після підтвердження оплати система самостійно та миттєво надасть доступ до завантаження оплачених Вами матеріалів. 
 • Оплата за банківськими реквізитами. У випадку, коли онлайн оплата не є зручним для Вас способом Ви можете оформити замовлення на даному сайті та обрати спосіб оплати "За реквізитами". Таким чином деталі вашого замовлення будуть надіслані Вам не електронну скриньку.  Реквізити для оплати наступні:
  Найменування отримувача - ФОП Цупа Василь Васильович
  Код отримувача (ЄДРПОУ) - 3434809730
  Рахунок в форматі відповідно до стандарту IBAN - UA753052990000026008040710452
  Назва банку - РIВНЕНСЬКА ФIЛIЯ АТ КБ "ПРИВАТБАНК"
  Код Банку (МФО) - 305299
  Під час здійснення даного платежу у полі "Коментар" обов’язково вказуйте номер вашого замовлення. У зв’язку з банківськими нормами зарахування вашого платежу триває від 1 до 3 робочих днів. Саме в цей період, після зарахування, доступ до оплачених матеріалів буде відкритий адміністратором сайту про що Ви додатково отримаєте сповіщення на Вашу електронну скриньку.