Каталог матеріалів

Умови оплати

На ресурсі Всім pptx діють наступні способи оплати:

  • Платіжна система WayForPay. WayForPay - це український платіжний онлайн сервіс, що призначений для проведення електронних платежів. Між авторами сайту "Всім pptx" та WayForPay укладений договір співпраці, котрий регламентує конфіденційність проведення онлайн платежів. Додатково ресурс використовує протоколи https шифрування, завдяки чому кожен користувач може бути впевнений в чесності, прозорості та захищенності під час здійснення онлайн оплат. Даний спосіб оплати є найбільш зручним, тому що після підтвердження оплати система самостійно та миттєво надасть доступ до завантаження оплачених Вами матеріалів. 
  • Оплата за банківськими реквізитами. У випадку, коли онлайн оплата не є зручним для Вас способом Ви можете оформити замовлення на даному сайті та обрати спосіб оплати "За реквізитами". Таким чином деталі вашого замовлення будуть надіслані Вам не електронну скриньку, а система відповідно Вашого вибору сформує рахунок-фактуру до відповідного розробника. Завжди звертайте увагу, від кого сформований рахунок-фактура. Це може бути "ФОП Цупа Василь Васильович", "ФОП Цупа Юлія Адамівна", "ТОВ ВСІМППТІКС ГРУП" та "ТОВ ВСІМППТІКС ЕЛЕМЕНТАРІ".  
    Під час здійснення даного платежу у полі "Коментар" (інколи "Призначення платежу") обов’язково вказуйте номер вашого замовлення. У зв’язку з банківськими нормами зарахування вашого платежу триває від 1 до 3 робочих днів. Саме в цей період, після зарахування, доступ до оплачених матеріалів буде відкритий адміністратором сайту про що Ви додатково отримаєте сповіщення на Вашу електронну скриньку.