Мета: формувати знання про музичні звуки, ознайомити з головними правилами слухання музики і співу; розвивати вокально-хорові навички, культуру сприймання музики; виховувати ціннісне ставлення до мистецтва, навчання.
Мета: збагачувати музичний досвід учнів, ознайомити з хроматичними та ахроматичними кольорами ; розвивати творчі здібності до музики, почуття ритму; виховувати інтерес до музики, уміння спілкуватися.
Мета: збагачувати музичний досвід учнів, ознайомити з поняттям «предметний колір»; розвивати творчі здібності до музики, почуття ритму; виховувати інтерес до музики, уміння спілкуватися.
Мета: формувати знання про ноти та їх розташування на нотному стані, продовжувати ознайомлювати з головними правилами слухання музики і співу; розвивати вокально-хорові навички, культуру сприймання музики; виховувати ціннісне ставлення до мистецтва, навчання.
Мета: формувати знання про властивості музичних звуків, познайомити з поняттям ритму; розвивати вокально-хорові навички, культуру сприймання музики; виховувати ціннісне ставлення до мистецтва, навчання.
Мета: продовжувати ознайомлювати з поняттям ритму; розвивати вокально-хорові навички, культуру сприймання музики; виховувати ціннісне ставлення до мистецтва, навчання.
Мета: формувати знання про високі та низькі звуки, розвивати тембровий слух, музичний смак, навички хорового співу, вміння слухати музичні твори, розширювати загальний кругозір; виховувати ціннісне ставлення до інструментальної музики, культуру сприймання і виконання музики.
Мета: продовжувати працювати з ритмічними вправами; розвивати вміння учнів уважно слухати музику та висловлювати власні враження від прослуханого твору, абстрактне мислення; виховувати любов до української музики.
Мета: ознайомити з поняттям пісні та її складовими; розвивати вміння учнів уважно слухати музику та висловлювати власні враження від прослуханого твору; на слух визначати засоби музичної виразності творів; вміння повторювати мелодичний малюнок пісень; виховувати любов до української музики.
Мета: актуалізувати знання учнів про композиторів, слухачів та виконавців; активізувати образне мислення учнів; розвивати творчу фантазію учнів, уяву, уміння імпровізувати; виховувати в учнів вокальні, виконавські навички, прищеплювати зацікавленість музикою, співом.
Мета: формувати ключові мистецькі предметні компетентності, необхідні для художньо-творчого самовираження; розвивати ритмічне чуття дитини, музичний смак, вміння характеризувати й порівнювати танцювальну музику; виховувати повагу до культурних цінностей у процесі пізнання мистецтва.
Мета: ознайомити учнів з поняттям маршу, розкрити значення ритму в музиці, сприяти розвитку музичних здібностей, вокально-хорових навичок, психічних процесів, сприяти вихованню патріотизму.
Мета: ознайомити учнів з поняттям темпу, сприяти розвитку музичних здібностей, вокально-хорових навичок, психічних процесів, сприяти вихованню любові до музики, природи, естетичного ставлення до світу.
Мета: познайомити учнів з поняттям тембру; розвивати в школярів музичний слух, артистичні і творчі здібності. Виховувати інтерес до рухливих зимових ігр.
Мета: розкрити значення зимових календарно – обрядових пісень ( колядок і щедрівок) у житті народу; узагальнити знання про побутування в Україні обрядів і звичаїв зустрічі Нового року; збагачувати емоційно – естетичний досвід учнів; розвивати вокально – хорові навички, емоційно – почуттєвий досвід учнів; виховувати інтерес до календарно – обрядових пісень, повагу до народних традицій.
Мета: актуалізувати знання учнів про свято Різдва; навчати учнів виражати та обґрунтовувати власне емоційно-естетичне ставлення до музичних та літературних образів; виховувати естетичний смак учнів.
Мета: навчати учнів виражати та обґрунтовувати власне емоційно-естетичне ставлення до музичних та літературних образів; розвивати особисті естетичні уподобання учнів; виховувати естетичний смак учнів.
Мета: розвивати творчі здібності та емоційну чутливість, збагачувати активне мовлення учнів новими словами; формувати вміння творчо опрацювати прослухані музичні твори; виховувати естетичний смак учнів.
Мета: формувати знання про жанр балету як музично-театральний твір, що спілкується з глядачами мовою класичного танцю; дати поняття термінам: композиція, хореографія, декорації, костюми; розвивати в учнів уміння сприймати музику та визначати засоби її виразності; розвивати вокально-хорові виконавські навички; виховувати музичну культуру та ціннісне відношення до жанру балет
Мета: ознайомити учнів з інструментами симфонічного оркестру; вчити на слух розпізнавати звучання інструментів в симфонічному оркестрі; розкрити тему уроку в захоплюючій і доступній формі; поглибити знань про тембрі музичних інструментів через взаємозв'язок з настроєм людини. Вчити застосовувати отримані знання на практиці; оперувати наявним потенціалом в конкретній ситуації; активізувати слухове увагу, музичну пам'ять; збагачувати враження дітей; розвивати комунікативні навички роботи в групах; розрізняти інструменти симфонічного оркестру;
Мета: познайомити учнів з особливостями симетрії в природі; навчити характеризувати природні об’єкти; удосконалювання вміння учнів слухати музику, уміння аналізувати твори музичного мистецтва; формувати уявлення про вплив музики на людину; розвивати вокально-хорові навички, вміння аналізувати, інтерпретувати музичні твори; виховувати в учнів повагу до природи.
Мета: актуалізувати знання учнів про будову пісні; розвивати навички визначення складу пісні; образно мислити під час слухання музичних творів, розвивати в учнів уміння сприймати музику та визначати засоби її виразності; виховувати ціннісне ставлення до мами.
Мета: ознайомити учнів зі звуками екзотичних птахів та розвивати інтерес до них; навчати образно мислити під час слухання музичних творів, розвивати в учнів уміння сприймати музику та визначати засоби її виразності; виховувати інтерес до музики.
Мета: ознайомити учнів із веснянками, гаївками та заклинками, як частиною народної творчості українців; розвивати інтерес до народних пісень, вміння інтерпретувати музичний твір, вокально-хорові виконавські навички; образно мислити під час слухання музичних творів, розвивати в учнів уміння сприймати музику та визначати засоби її виразності; виховувати повагу до друзів, сприяти розвитку дружніх стосунків у класі.
Мета: формувати ключові, мистецькі та міжпредметні компетентності, необхідні для художньо-творчого самовираження; визначити, як впливає музика на емоційний стан людини; дати визначенню терміну «архітектура»; сприяти всебічному художньо-естетичному розвитку особистості дитини; закріпити знання про засоби музичної виразності на прикладі динаміки; виховувати слухацьку і виконавську культуру учнів, ціннісне ставлення до класичних творів.
Мета: познайомити учнів з поняттям «пісня-хоровод» чи «пісня-танець»; ознайомитись з музичними творами, присвяченими зустрічі весни; розвивати чуття ритму, вокально-хорові навички, працювати над дикцією, диханням; розвивати образно - асоціативне мислення учнів; виховувати інтерес до народного мистецтва, ціннісне ставлення до традицій народу.
Мета: ознайомити учнів з поняттям «інструментальна музика», «вокальна музика», вчити визначати емоційно-образний зміст музичних творів, сприяти розвитку музичних і творчих здібностей, вокально-хорових навичок, навичок активного сприймання музики, поширенню лексикону, уміння висловлювати власні враження від музики, вихованню любові до рідного краю, його історії та музики, особистісного ставлення до музичних творів.
Мета: актуалізувати знання про настрій у музиці, продовжувати ознайомлювати; розвивати вокально-хорові навички, культуру сприймання музики; виховувати ціннісне ставлення до мистецтва, навчання.
Мета: ознайомити з поняттями «музична казка», на прикладі казки «Коза-Дереза»; розвивати вміння учнів давати характеристику музичному образу твору, розрізняти на слух засоби музичної виразності, розвивати вміння створювати візуальні образи до музичного твору, творчі здібності до співу, музичний слух і уяву, чуття ритму, фантазію; виховувати художній смак, потребу слухати музику та отримувати від неї насолоду, виховувати музичну культуру.
Мета: ознайомити з поняттями «опера», «балет» на прикладі творчості П. Чайковський вальс із балету «Спляча красуня», Микола Лисенко «Коза-Дереза», П. Чайковський «Танець Феї Драже» з балету «Лускунчик»; розвивати вміння учнів давати характеристику музичному образу твору, розрізняти на слух засоби музичної виразності, розвивати вміння створювати візуальні образи до музичного твору, творчі здібності до співу, музичний слух і уяву, чуття ритму, фантазію; виховувати художній смак, потребу слухати музику та отримувати від неї насолоду, виховувати музичну культуру; інтерес до пісень українських композиторів.
Мета: збагатити уявлення учнів про значимість музичного супроводу в мультфільмах; розвивати музично-творчі здібності учнів; виховувати інтерес, любов до музики, пісні.
Мета: вчити аналізувати і слухати музичні твори, формувати міжпредметну естетичну компетентність; розвивати навички працювати за зразком та певним алгоритмом, дрібну моторику рук, музичний слух, творчі здібності учнів, фантазію, мислення, дисциплінованість; виховувати інтерес до мистецтва, естетичне сприйняття навколишнього світу; розвивати інтерес до наукових знань, увагу, пам’ять, словниковий запас, зв’язне мовлення, вміння спостерігати.
Мета: вчити аналізувати і слухати музичні твори, формувати міжпредметну естетичну компетентність; розвивати навички працювати за зразком та певним алгоритмом, дрібну моторику рук, музичний слух, творчі здібності учнів, фантазію, мислення, дисциплінованість; виховувати інтерес до мистецтва, естетичне сприйняття навколишнього світу; розвивати інтерес до наукових знань, увагу, пам’ять, словниковий запас, зв’язне мовлення, вміння спостерігати.
Мета: вчити аналізувати і слухати музичні твори, формувати міжпредметну естетичну компетентність; розвивати навички працювати за зразком та певним алгоритмом, дрібну моторику рук, музичний слух, творчі здібності учнів, фантазію, мислення, дисциплінованість; виховувати інтерес до мистецтва, естетичне сприйняття навколишнього світу; розвивати увагу, пам’ять, словниковий запас, зв’язне мовлення, вміння спостерігати.