№041 - Навчаюся вживати іменники в мовленні. Складання речень. Навчальний діалог.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника «М. С. Вашуленко, О. В. Вашуленко»
Урок №41.
Навчаюся вживати іменники в мовленні. Складання речень. Навчальний діалог.
Мета: продовжувати формувати знання учнів про іменник як частину мови; навчати дітей розпізнавати іменники за питаннями «хто? що?» (істоти – неістоти); формувати вміння складати речення з іменниками; розвивати мовлення, здатність аналізувати та творчо мислити; виховувати бережливе ставлення до природи.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд8. Уявіть себе ведучими телепередачі для дітей. Розкажіть, як можна допомагати тваринам узимку. Складіть і запишіть два речення, уживаючи слова — назви тварин. Прочитайте свої речення для всього класу.
Слайд9. Прочитай текст. Випиши іменники (на вибір).
Слайд10. Склади і запиши два речення про нарцис, використовуючи іменники квітка, краса.
Слайд11. Фізкультхвилинка.
Слайд12. Доповни віршовані рядки Анатолія Камінчука словами — назвами квітів із довідки.
Слайд13. Продовжте розмову Cашка та Тетянки.
Слайд14. Музей іграшок.
Слайд15. Уяви себе екскурсоводом у музей іграшок. Усно склади два-три речення про експонати (іграшки) цього музею, уживаючи слова – назви предметів.
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
