№110 - Повторення навчального матеріалу за рік
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника «М. С. Вашуленко, О. В. Вашуленко»
Урок №110.
Повторення навчального матеріалу за рік
Мета: актуалізувати знання учнів з вивчених тем за рік; удосконалювати практичні навички побудови звукових схем слів, визначення іменників, прикметників, дієслів та службових слів за поданим текстом; розвивати вміння встановлювати межі речення, критичне мислення, увагу, спостережливість, пам’ять, усне й писемне мовлення; формувати компетентність спілкування рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності, компетентність у природничих науках; виховувати повагу до оточуючих.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд7. Прочитай. Познач кінець кожного речення зниженням голосу і паузою.
Слайд8. Прочитайте текст. Доберіть до нього заголовок.
Слайд9. Продовжте розмову Cашка та Тетянки.
Слайд10. Фізкультхвилинка.
Слайд11. Прочитай вірш Марії Павлекно-Кравчекно, доповнюючи його словами з довідки.
Слайд12. Прочитай прислів’я про дружбу. Поясни їх зміст.
Слайд13. Побудуй звукову схему дієслова створить
Слайд14. Прочитай і відгадай загадку. Запиши слово-відгадку.
Слайд15. Фізкультхвилинка
Слайд16. Перестав слова в речення так, щоб прочитати прислів’я. Поясни їх зміст.
Слайд17. Прочитай вірш Володимира Плахотникова. Поясни значення виділених слів.
Слайд18. Фізкультхвилинка
Слайд19. Прочитай вірш, доповнюючи його словами з довідки.
Слайд20. Прочитай побажання Петра Дарієнка. Підкресли перше спонукальне речення. Поясни, чому воно є спонукальним.
Слайд21. Прочитай вірш Павла Тичини. Випиши два питальних речення (на вибір). Усно дай на них відповіді. Підкресли в цих речення іменники.
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
