№001 - Вступ до теми. Звуко-буквений склад слова. Аналізую звуковий склад слова. Поняття про звук як елемент людської мови. Складання речень.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника «М. С. Вашуленко, О. В. Вашуленко»
Урок №1.
Вступ до теми. Звуко-буквений склад слова. Аналізую звуковий склад слова. Поняття про звук як елемент людської мови. Складання речень.
Мета: Закріплювати знання учнів про звуки; про те, що слова складаються зі звуків. Формувати поняття про звук як елемент людської мови. Розвивати увагу та спостережливість, навички звукового аналізу слів. Виховувати інтерес до навчання; до природи
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
Слайд3-4. Пригадаємо, що ми знаємо про звуки.
Слайд5. Мовний звук — елемент людської мови, утворений за допомогою органів мовлення.
Слайд6. Петрик стверджує…
Слайд7. Називаємо голосні звуки.
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд8-10. Склади і запиши слова із звуків.
Слайд11. Рухлива вправа.
Слайд12. Прочитайте уривок із вірша Лариси Зоріної. Поясніть, що означає виділене сполучення слів.
Слайд13. Складемо і запишемо речення про шкільний дзвінок.
Слайд14. Пошук слів у вірші.
Слайд15. Фізкультхвилинка.
Слайд16. Нові схеми.
Слайд17. Прочитай речення.
Слайд18. Перестав рядки так, щоб прочитати вірш Наталі Забіли. У клітинки вкажи відповідні номери.
Слайд19. Знайдіть у кожній колонці зайве слово.
Слайд20. Рухлива вправа.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд21-22. Склади зі слів пораду і запиши її. Поясни, як ти її розумієш.
- Підсумок
Пофантазуємо. Що було б, якби зникли звуки?
- Рефлексія

{jcomments on}