№048 - 049 - Розрізняю іменники, які називають один предмет і багато. Узагальнення і систематизація знань учнів із розділу «Досліджую іменники»
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
Нова українська школа - https://vsimpptx.com
«____»___________.20___ року
Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 2 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит «Я дружу зі словом», у 2-х частинах, зошит з розвитку мовлення «Подружися зі словом»)
Урок № 48-49.
Розрізняю іменники, які називають один предмет і багато. Узагальнення і систематизація знань учнів із розділу «Досліджую іменники»
Мета: вчити спостерігати і досліджувати значення слів, розпізнавати слова, які називають один предмет і багато, складати і записувати речення за малюнками та поданими запитаннями; виховувати спостережливість, інтерес до оточуючого.
Обладнання: мультимедійний комплект.
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 8. Прочитай з однокласником чи однокласницею розмову Читалочки і Щебетунчика.
Слайд 9. Напиши, про яке свято говорили друзі. Скористайся правилом.
Слайд 5. Перевір себе за правилом.
Слайд 10-11. Пригадай і запиши в кожну колонку по п'ять іменників, пов'язаних з Новим роком.
Слайд 12. Рухлива вправа.
Слайд 13-15. Прочитай, що Ґаджик дізнався про новорічні звичаї в різних країнах.
Слайд 16. Спиши текст про той звичай, який тебе найбільше зацікавив. Підкресли в ньому іменники, які означають багато предметів.
Слайд 17. Фізкультхвилинка.
Слайд 18-22. Запиши відповіді на запитання Ґаджика.
Слайд 23. Рухлива вправа.
Слайд 24-25. Пояснення домашнього завдання. допоможи Родзинці змінити подані слова так, щоб вони називали один предмет. Запиши утворені пари.
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
