Каталог матеріалів

Українська мова. 2 клас. Пономарьова К.І.

№001 - Вступ. Нумо знайомитись. Повідомлення.

Мета: ознайомити учнів з новим підручником; вчити представляти себе під час знайомства; правильно оформлювати речення на письмі; удосконалювати навичку створення усного висловлювання за ілюстраціями; відповідати на запитання за змістом прочитаного; виховувати інтерес до оточуючої природи, спостережливість; формувати вміння бачити прекрасне; прищеплювати любов до школи.

№002 - Розрізняю мовні звуки і букви. Розрізнення мовних і немовних звуків. Позначення мовних звуків буквами на письмі.

Мета: вчити розрізняти мовні звуки, позначати їх буквами на письмі; удосконалювати вміння складати і записувати речення за малюнками; виховувати інтерес до оточуючої природи, спостережливість; формувати вміння бачити прекрасне.

№003 - Розпізнаю голосні звуки. Спостереження за істотними ознаками голосних звуків. Букви, що позначають голосні звуки.

Мета: вчити розпізнавати голосні звуки, спостерігати за істотними ознаками голосних звуків, позначати їх буквами на письмі; удосконалювати вміння складати і записувати речення за малюнками; виховувати інтерес до оточуючої природи, спостережливість; формувати вміння бачити прекрасне.

№004 - Розвиток зв'язного мовлення. Згадую про літо

Мета: учити учнів застосовувати набуті знання, уміння та навички у процесі виконання завдань; розвивати кмітливість, аналітичне мислення, увагу; виховувати спостережливість, взаємоповагу; інтерес до оточуючого, любов до природи.

№005 - Розрізняю голосні і приголосні звуки. Спостереження за істотними ознаками приголосних звуків.

Мета: вчити розрізняти голосні і приголосні звуки, спостерігати за їх істотними ознаками, позначати їх буквами на письмі; удосконалювати вміння складати і записувати речення за малюнками; виховувати інтерес до оточуючої природи, спостережливість; формувати вміння бачити прекрасне.

№006 - Спостерігаю за м’якими приголосними звуками. Букви, що позначають м’якість приголосних. Звуко-буквений аналіз слів.

Мета: вчити розрізняти м’які і тверді приголосні звуки, спостерігати за їх істотними ознаками, позначати їх буквами на письмі; удосконалювати вміння виконувати звуко-буквений аналіз слів; складати і записувати речення за малюнками; виховувати інтерес до оточуючої природи, спостережливість; формувати вміння бачити прекрасне.

№007 - Правильно записую слова з «ьо» і «йо». Складання речень за малюнками

Мета: вчити розрізняти написання слів з «ьо» і «йо», спостерігати за їх істотними ознаками; удосконалювати вміння виконувати звуко-буквений аналіз слів; складати і записувати речення за малюнками; виховувати інтерес до оточуючої природи, спостережливість.

№008 - Досліджую слова з подовженими приголосними звуками. Звуко-буквений аналіз слів. Написання оголошення.

Мета: вчити розрізняти слова з подовженими приголосними звуками, спостерігати за їх істотними ознаками; удосконалювати вміння виконувати звуко-буквений аналіз слів; складати і записувати речення для написання оголошення; виховувати спостережливість, інтерес до оточуючого.

№009 - Розпізнаю слова зі звуками [дж], [дз], [дз*]. Звуко-буквений аналіз слів. Складання і записування речень.

Мета: вчити розрізняти слова зі звуками [дж], [дз], [дз*], спостерігати за їх істотними ознаками; удосконалювати вміння виконувати звуко-буквений аналіз слів; складати і записувати речення за малюнками; виховувати спостережливість, інтерес до оточуючого, любов до природи.

№010 - Спостерігаю за словами з буквами ґ, щ. Робота над вимовою і написанням слів із цими буквами. Навчальне аудіювання.

Мета: вчити розрізняти слова з буквами г і ґ, щ, правильно їх вимовляти та писати; удосконалювати вміння виконувати звуко-буквений аналіз слів; складати і записувати речення за малюнками; виховувати спостережливість, інтерес до оточуючого, любов до природи.

№011 - Розвиток зв'язного мовлення. Малюю осінній сад.

Мета: учити учнів застосовувати набуті знання, уміння та навички у процесі виконання завдань; розвивати кмітливість, аналітичне мислення, увагу; виховувати спостережливість, взаємоповагу; інтерес до оточуючого, любов до природи.

№012 - Досліджую, коли букви я, ю, є, які позначають два звуки. Напи­сання тексту за поданими запитаннями.

Мета: вчити розрізняти слова з буквами я, ю ,є, ї, правильно їх вимовляти та писати; удосконалювати вміння виконувати звуко-буквений аналіз слів; складати і записувати речення за малюнками та поданими запитаннями; виховувати спостережливість, інтерес до оточуючого, любов до природи, своєї Батьківщини.