Каталог матеріалів

Урок №9 для 2 класу з української мови за К. Пономарьовою - Розпізнаю слова зі звуками [дж], [дз], [дз*]. Звуко-буквений аналіз слів. Складання і записування речень.

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 2 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит «Я дружу зі словом», у 2-х частинах, зошит з розвитку мовлення «Подружися зі словом»)

Урок № 9. Розпізнаю слова зі звуками [дж], [дз], [дз*]. Звуко-буквений аналіз слів. Складання і записування речень.

Мета: вчити розрізняти слова зі звуками [дж], [дз], [дз*], спостерігати за їх істотними ознаками; удосконалювати вміння виконувати звуко-буквений аналіз слів; складати і записувати речення за малюнками; виховувати спостережливість, інтерес до оточуючого, любов до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2. Разом із сусідом чи сусідкою по парті прочитайте розмову Ґаджика і Родзинки.

Слайд 3. Родзинка пропонує тобі прочитати записку Оленки і знайти помилки. Розкажи, про що повідомляється в записці.

Слайд 4. Запиши в зошиті записку Оленки без помилок.

Слайд 5. Рухлива вправа.

Слайд 6-7. Родзинка зустріла двох комах. Вони розповіли їй про себе загадками. Прочитай і відгадай ці загадки.

Слайд 8. Щебетунчик зробив світлини комах. Запиши їх назви. Доповни записаний ряд іншими словами зі звуками [дж], [дз], [дз*].

Слайд 9. Словникова робота.

Слайд 10. Побудуй звукову схему слова «джміль».

Слайд 11. Фізкультхвилинка.

Слайд 12. Склади і запиши речення про двох комах, зображених на малюнках.

Слайд 13. Читалочка любить читати журнал «Джміль». Послухай, про що вона дізналася з нього.

Слайд 14. Запиши відповіді на запитання Читалочки.

Слайд 15. Рухлива вправа.

Слайд 16-17. Пояснення домашнього завдання. Спиши скоромовку. Підкресли слова, у яких звуків менше, ніж букв. Побудуй звукові схеми цих слів.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні