№041 - Пишу з великої букви імена, по батькові, прізвища. Складання речень
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
Нова українська школа - https://vsimpptx.com
«____»___________.20___ року
Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 2 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит «Я дружу зі словом», у 2-х частинах, зошит з розвитку мовлення «Подружися зі словом»)
Урок № 41.
Пишу з великої букви імена, по батькові, прізвища. Складання речень
Мета: вчити спостерігати і досліджувати значення слів, розпізнавати слова, які треба писати з великої букви, складати і записувати речення за малюнками та поданими запитаннями; виховувати спостережливість, інтерес до оточуючого.
Обладнання: мультимедійний комплект.
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 12. Проведи дослідження.
Слайд 13. Перевір себе за правилом.
Слайд 14. Капітан назвав свою команду сім'єю. Прочитай значення слова сім'я у словнику. Поясни, чому капітан так уважає.
Слайд 15. Фізкультхвилинка.
Слайд 16. Поспілкуйся з однокласниками (однокласницями). Розкажіть одне одному, яка в нього сім'я.
Слайд 17-18. Читалочка пропонує тобі записати інформацію про себе і тих членів сім'ї, які в тебе є. Устав пропущені слова.
Слайд 19. Прочитай текст про ще одну сім'ю. Чи можеш ти назвати свій клас сім'єю? Поясни чому.
Слайд 20. Спиши виділені в тексті речення. Устав ім'я і по батькові своєї вчительки та ім'я найкращого друга чи найліпшої подружки.
Слайд 21. Напиши 2-3 речення про те, з ким ти дружиш, що вам подобається робити разом.
Слайд 22. Рухлива вправа.
Слайд 23-24. Пояснення домашнього завдання. Пояснення домашнього завдання. Допоможи Щебетунчикові розв'язати мовну задачку.
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
