№103 - Повторення, закріплення і застосування знань про речення
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
Нова українська школа - https://vsimpptx.com
«____»___________20___ року
Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 2 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит «Я дружу зі словом», у 2-х частинах, зошит з розвитку мовлення «Малюю словом», зошит «Мої досягнення» - тематичні перевірні роботи з української мови).
Урок № 103.
Повторення, закріплення і застосування знань про речення.
Мета: узагальнити і систематизувати знання учнів про види речень за метою висловлювання; закріпити навички правильного інтонування, розпізнавання речень на слух; розвивати критичне мислення, увагу, спостережливість, пам'ять, усне й писемне мовлення; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою; виховувати взаємодопомогу.
Обладнання: мультимедійний комплект.
Тип уроку: урок застосування знань, умінь і навичок.
Хід уроку
І. Вступна частина.
Слайд 2. Емоційне налаштування.
Слайд 3-8. Організація класу. Гра «Створюємо настрій».
Слайд 9. Розгадування ребуса.
Слайд 10-12. Гра «Хто швидше?». Робота в групах. Дайте відповіді на запитання.
Слайд 13. Пальчикова гімнастика.
Слайд 14. Хвилинка каліграфії.
ІІ. Основна частина.
Слайд 15-18. Завдання 1. Складання речень за малюнками. Робота в групах.
Слайд 19. Фізкультхвилинка.
Слайд 20. Гра «Доповни речення». Учні додають слово, якого бракує.
Слайд 21. Завдання 2. Запишіть 1-ше і 2-ге речення у зошиті, підкресліть головні слова.
Слайд 22-24. Завдання 3. Робота в парах. Скласти речень за мнемотаблицями. Записати речення у зошит, підкреслити головні слова.
Слайд 25. Фізкультхвилинка.
Слайд 26-27. Завдання 3. Робота в парах. Скласти речень за мнемотаблицями. Записати речення у зошит, підкреслити головні слова.
Слайд 28. Завдання 4. Запишіть текст у зошит. Придумайте свій заголовок і запишіть.
Слайд 29-33. Завдання 5. Гра «Слово навпаки».
ІІІ. Заключна частина.
- Підсумок.
- Рефлексія.
Слайд 34. Рухлива вправа.
- Домашнє завдання.
Слайд 35. Пояснення домашнього завдання. Завдання 5.
Весна, струмок, сонечко, береза, лелека.
