Мета: розкрити життєві зв’язки музики; забезпечити усвідомлення учнями особливостей музики образно-сюжетного напряму; розвивати творчу уяву, фантазію, спостережливість; виховувати в учнів інтерес до музики, культуру слухання.
Мета: пригадати нотну грамоту з попереднього класу, розкрити життєві зв’язки музики; забезпечити усвідомлення учнями особливостей музики образно-сюжетного напряму; розвивати творчу уяву, фантазію, спостережливість; виховувати в учнів інтерес до музики, культуру слухання.
Мета: ознайомити учнів з поняттями «програмна музика», ознайомити учнів з симфонічною музикою у творчості композиторів. Розвивати вміння учнів розпізнавати програмний зміст за музикою у творі, надати характеристику музичному образу програмного твору, розпізнавати на слух музичні інструменти. Розвивати вміння порівнювати характер музичного та образотворчого творів та знаходити спільні образи виразності. Формувати інтерес до героїчних образів програмних творів російської та зарубіжної музики, пісень українських композиторів.
Мета: формування уявлень про зображальні можливості музики у відображенні картин природи; розвивати вокально-хорові навички, музичний слух, творчу фантазію; виховувати інтерес до музичного мистецтва, художньо-естетичний смак.
Мета: формування уявлень про зображальні можливості музики у відображенні картин природи; пригадати штрихові позначення в нотах легато та стакато; ознайомити з паузами в музиці та їх позначенням; розвивати вокально-хорові навички, музичний слух, творчу фантазію; виховувати інтерес до музичного мистецтва, художньо-естетичний смак.
Мета: актуалізувати знання про жанр балету як музично-театральний твір, що спілкується з глядачами мовою класичного танцю; пригадати поняття: балерина, танцівник, пуанти, пачка, афіша, прем’єра; розвивати в учнів уміння сприймати музику та визначати засоби її виразності; розвивати вокально-хорові виконавські навички; виховувати музичну культуру.
Мета: ознайомити учнів з українськими народними інструментами та особливостями їхнього звучання та особливість їх звучання. Розвивати вміння учнів виконувати українські народні пісні, розрізняти на слух звучання окремих народних інструментів. Виховувати інтерес до українських народних музичних інструментів, народної пісні та класичних творів українських композиторів.
Мета: ознайомити учнів з тембру та особливостями звучання сопілки й флейти. Розвивати вміння учнів розрізняти на слух звучання окремих інструментів. Виховувати інтерес до музичних інструментів, пісні та класичних творів композиторів.
Мета: ознайомити з поняттям «симфонічна казка», повторити поняття «пісня», «танець» і «марш»; збагачувати знання учнів щодо художніх образів в образотворчому та музичному мистецтвах; розвивати здатність їх аналізувати та порівнювати; засобами художніх образів виховувати інтерес до образотворчого та музичного мистецтва.
Мета: продовжувати ознайомлення з симфонічною казкою «Петрик та Вовк», повторити поняття «пісня», «танець» і «марш»; збагачувати знання учнів щодо художніх образів в образотворчому та музичному мистецтвах; розвивати здатність їх аналізувати та порівнювати; засобами художніх образів виховувати інтерес до образотворчого та музичного мистецтва.
Мета: розкрити значення зимових календарно – обрядових пісень ( колядок і щедрівок) у житті народу; узагальнити знання про побутування в Україні обрядів і звичаїв зустрічі Нового року; збагачувати емоційно – естетичний досвід учнів; розвивати вокально – хорові навички, емоційно – почуттєвий досвід учнів; виховувати інтерес до календарно – обрядових пісень, повагу до народних традицій.
Мета: познайомити з вісниками Нового року у різних країнах світу, з Новорічною піснею Jingle Bells; співставити виконання в українському та англійському виконанні; збагачувати емоційно – естетичний досвід учнів; розвивати вокально – хорові навички, емоційно – почуттєвий досвід учнів; виховувати повагу до традицій народів світу.
Мета: ознайомити з особливостями жанру етюду та поняттям «такт» в нотній грамоті; розвивати вміння учнів уважно слухати етюди та давати характеристику особливостям музичного образу творів, розвивати вміння висловлювати власні музичні враження від прослуханого твору, розвивати вміння виразного виконувати пісні під супровід інструмента і фонограми; виховувати інтерес до слухання класичної інструментальної музики.
Мета: актуалізувати знання учнів про ритм і темп, довгі та короткі тривалості музичних звуків, співставити отримані знання із відображенням рухів, сприяти розвитку музичних здібностей, вокально-хорових навичок, психічних процесів, сприяти вихованню любові до музики, природи, естетичного ставлення до світу.
Мета: вчити аналізувати і слухати музичні твори, формувати міжпредметну естетичну компетентність, збагачувати словниковий запас учнів шляхом введення нового поняття "Карнавал"; розвивати навички працювати за зразком та певним алгоритмом, дрібну моторику рук, музичний слух, творчі здібності учнів, фантазію, мислення, дисциплінованість; виховувати інтерес до мистецтва, естетичне сприйняття навколишнього світу, продовжувати виховувати любов до тварин, бережливе ставлення до природи.
Мета: вчити аналізувати і слухати музичні твори, формувати міжпредметну естетичну компетентність; розвивати навички працювати за зразком та певним алгоритмом, дрібну моторику рук, музичний слух, творчі здібності учнів, фантазію, мислення, дисциплінованість; виховувати інтерес до мистецтва, естетичне сприйняття навколишнього світу, продовжувати виховувати любов до тварин, бережливе ставлення до природи.
Мета: вчити аналізувати і слухати музичні твори, формувати міжпредметну естетичну компетентність; розвивати навички працювати за зразком та певним алгоритмом, дрібну моторику рук, музичний слух, творчі здібності учнів, фантазію, мислення, дисциплінованість, познайомити з клавішними музичними інструментами «челеста» та «фісгармонія; виховувати інтерес до мистецтва, естетичне сприйняття навколишнього світу, продовжувати виховувати любов до тварин, бережливе ставлення до природи.
Мета: вчити аналізувати і слухати музичні твори, формувати міжпредметну естетичну компетентність; розвивати навички працювати за зразком та певним алгоритмом, дрібну моторику рук, музичний слух, творчі здібності учнів, фантазію, мислення, дисциплінованість; виховувати інтерес до мистецтва, естетичне сприйняття навколишнього світу; розвивати інтерес до наукових знань, увагу, пам’ять, словниковий запас, зв’язне мовлення, вміння спостерігати.
Мета: надати учням уявлення про оперу як музично-театральний твір, на прикладі дитячої опери М. Лисенка «Коза-дереза», що спілкується з глядачами вокальною мовою; розвивати інтерес до народних пісень, вміння інтерпретувати музичний твір, вокально-хорові виконавські навички; образно мислити під час слухання музичних творів, розвивати в учнів уміння сприймати музику та визначати засоби її виразності виховувати інтерес до музики українських композиторів і творів, написаних за сюжетами.
Мета: ознайомити учнів з творчістю П. Чайковського «Пори року», з обрядовими святами українців, зокрема «Масляною та Жнивами»; розвивати інтерес до народних пісень, вміння інтерпретувати музичний твір, вокально-хорові виконавські навички; образно мислити під час слухання музичних творів, розвивати в учнів уміння сприймати музику та визначати засоби її виразності виховувати інтерес до музики українських композиторів і творів, написаних за сюжетами.
Мета: ознайомити учнів з різними українськими народними музичними інструментами, особливостями звучання інструментів; розвивати вміння учнів розрізняти на слух музичні інструменти, розвивати фантазію, уяву; виховувати патріотичні почуття під час сприймання та виконання музичних творів національного змісту, інтерес та зацікавленість до історії рідного краю.
Мета: ознайомити учнів із поняттям «віночок українських народних пісень», закріпити знання є народної та композиторської музики, вчитися аналізувати музичні твори; розвивати вокально-хорові, творчі навички, вміння вільно висловлювати та аргументувати власну думку; виховувати національну самосвідомість учнів, любов до української музики та культури.
Мета: формувати світоглядні уявлення учнів, сприяти здатності міркувати й аналізувати щодо прослуханої музики; розвивати ладове чуття: вміння визначати настрій, тему, характер музики; вокально-хорові навички; розширення культурно-пізнавальних інтересів; виховувати ціннісні художні орієнтації.
Мета: формувати світоглядні уявлення учнів, сприяти здатності міркувати й аналізувати щодо прослуханої музики; розвивати вміння визначати настрій, тему, характер музики; вокально-хорові навички; розширення культурно-пізнавальних інтересів; виховувати ціннісні художні орієнтації.
Мета: формувати знання про види реклами, про її суть, як засіб впливу на споживача; розвивати вміння висловлювати власну думку, вміння визначати настрій, тему, характер музики, вокально-хорові навички; виховувати ціннісне ставлення до рекламної справи, як телевізійного проекту.
Мета: ознайомити з чеською народною піснею «Полька», розширювати та доповнювати знання учнів про танці, ознайомити із поняттям «полька»; виховувати любов до музичного мистецтва, до навколишнього світу; прищеплювати потребу колективної творчості; формувати світогляд та художньо-естетичний смак; розвивати музичні здібності учнів.