Каталог матеріалів

Урок №60-61 для 8 класу з хімії за О. Ярошенко - Значення хімічного експерименту як джерела знань.

« »__________20____року

Конспект уроку з хімії з використанням навчально-методичного комплекту «Хімія 8 клас О.Г. Ярошенко (підручник, навчальний зошит, методичний супровід для учителя).

Урок №60-61. Значення хімічного експерименту як джерела знань.

Практична робота: Дослідження властивостей основних класів неорганічних сполук.

Мета: закріпити знання правил техніки безпеки при роботі в кабінеті хімії; формувати уміння правильного поводження з речовинами і лабораторним обладнанням; поглибити знання про фізичні й хімічні властивості основних класів неорганічних сполук; експериментально визначити рівень засвоєння знань про речовини.

Обладнання: мультимедійний комплект, штатив із пробірками, реактиви: натрій гідроксид, ферум(ІІІ) гідроксид, цинк гідроксид, хлоридна кислота, натрій хлорид, аргентум(І) нітрат.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 1-3. Повідомлення теми і мети уроку. Створення позитивного психологічного клімату класу.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Заповніть таблицю.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 5. Використовуючи експеримент як метод досліджень, учені-хіміки всебічно вивчають хімічні властивості речовин, створюють нові речовини з наперед заданими властивостями, зокрема й ті, потребу в яких організм людини відчуває постійно, наприклад, вітаміни. Завдяки експериментальному методу стрімко розвивається фармацевтична промисловість (синтез лікарських речовин), виробництво пральних порошків, шампунів, засобів для догляду за речами, побутовими приладами тощо.

ФВН (формування вмінь і навичок)

Слайд 6. Експеримент.

 Слайд 7. Робота з підручником.

Слайд 8. Техніка безпеки на уроках хімії.

Слайд 9. Практична робота №2. Дослідження властивостей основних класів неорганічних сполук.

Слайд 10. Перегляд відео.

Слайд 11. Практична робота №2. Дослідження властивостей основних класів неорганічних сполук.

Слайд 12. Перегляд відео.

Слайд 13-15. Практична робота №2. Дослідження властивостей основних класів неорганічних сполук.

Слайд 16. Формулюємо висновки.

Слайд 17. Перевір свої знання.

Слайд 18. Гімнастика для очей.

Слайд 19-20. Робота в зошиті.

Слайд 21-22. Додаткове завдання.

Слайд 23. Робота з підручником.

Слайд 24. Домашній експеримент.

Слайд 25. Робота в зошиті.

УСЗ (узагальнення і систематизація знань)

Слайд 26. Самостійно складіть рівняння реакцій до ланцюжка перетворень заліза.

Підсумок

Рефлексія

Домашнє завдання

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні