Каталог матеріалів

Урок №59 для 8 класу з хімії за О. Ярошенко - Генетичні зв`язки між простими речовинами й основними класами неорганічних сполук.

« »__________20____року

Конспект уроку з хімії з використанням навчально-методичного комплекту «Хімія 8 клас О.Г. Ярошенко (підручник, навчальний зошит, методичний супровід для учителя).

Урок №59. Генетичні зв`язки між простими речовинами й основними класами неорганічних сполук.

Мета: закріпити знання про хімічні властивості оксидів, кислот, основ, солей; розвивати навички складання рівнянь хімічних реакцій; розвивати вміння й навички проводити розрахунки за хімічними рівняннями маси, об’єму, кількості речовини реагентів і продуктів реакції; підготувати учнів до тематичного оцінювання з теми; розвивати психічні процеси: мовлення, увагу, спостережливість, слухове зосередження на інформації, абстрактне, образне та логічне мислення учнів, вміння аналізувати; виховувати культуру поведінки учнів, інтерес до навчання.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 1-3. Повідомлення теми і мети уроку. Створення позитивного психологічного клімату класу.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4-5. Бесіда з учнями.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 6. Таким чином ми з вами повторили класифікацію неорганічних сполук, а на сьогоднішньому уроці спробуємо з’ясувати чи існують зв’язки між різними класами речовин, чи можна переходити від одного класу речовин до інших, тобто познайомимося із «Генетичним зв’язком між класами органічних сполук». Так звучатиме тема нашого сьогоднішнього уроку.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 7. Класифікація речовин.

Слайд 8. Розгляд прикладів.

Слайд 9. Що спільне в отриманих речовинах?

Слайд 10-14. Генетичні ряди.

Слайд 15. Сторінка природослідника.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 16-20. Робота в зошиті.

УСЗ (узагальнення і систематизація знань)

Слайд 21. Формулюємо висновки.

Слайд 22. Запам'ятай!

Слайд 23. Гімнастика для очей.

Слайд 24. Розв'язування задач.

Слайд 25. Робота з підручником.

Слайд 26. Online завдання.

Підсумок

Рефлексія

Домашнє завдання

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні