Каталог матеріалів

Урок №57 для 8 класу з хімії за О. Ярошенко - Загальні способи добування неорганічних речовин.

« »__________20____року

Конспект уроку з хімії з використанням навчально-методичного комплекту «Хімія 8 клас О.Г. Ярошенко (підручник, навчальний зошит, методичний супровід для учителя).

Урок №57. Загальні способи добування неорганічних речовин.

Мета: закріпити знання про складні речовини, основні класи неорганічних сполук (оксиди, кислоти, основи, солі); простежити взаємозв’язок процесів утворення і взаємоперетворення неорганічних сполук; формувати уявлення про єдність речовин, їх різноманітність і генетичний зв’язок. Розвивати уміння записувати формули неорганічних сполук за назвами, давати назви речовинам за формулами; удосконалювати вміння записувати рівняння хімічних реакцій. Сприяти формуванню наукового світогляду учнів, логічного мислення; працьовитості, самостійності у навчанні.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 1-3. Повідомлення теми і мети уроку. Створення позитивного психологічного клімату класу.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Прийом «Хімічна розминка».

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 5. Вивчаючи тему «Основні класи неорганічних сполук», ви ознайомилися з багатьма представниками кожного класу. Частина з них є у природі, та набагато більше − створені людиною. Сьогодні ми пригадаємо відомі вам основні способи добування неорганічних сполук і розглянемо нові.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 6. Поняття про оксиди.

 Слайд 7. Способи добування оксидів.

Слайд 8. Поняття про кислоти.

Слайд 9. Способи добування кислот.

Слайд 10. Поняття про основи. Добування основ.

Слайд 11. Поняття про солі.

Слайд 12-15. Добування солей.

Слайд 16. Розгляд прикладів.

Слайд 17. Створи свій конспект.

Слайд 18. Робота в групах.

Слайд 19. Сторінка природодослідника.

Слайд 20. Гімнастика для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 21-25. Робота в зошиті.

УСЗ (узагальнення і систематизація знань)

Слайд 26-27. Формулюємо висновки.

Підсумок

Рефлексія

Домашнє завдання

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні