Каталог матеріалів

Урок №42 для 8 класу з хімії за О. Ярошенко - Поняття про оксиди. Номенклатура і фізичні властивості оксидів.

« »__________20____року

Конспект уроку з хімії з використанням навчально-методичного комплекту «Хімія 8 клас О.Г. Ярошенко (підручник, навчальний зошит, методичний супровід для учителя).

Урок №42. Поняття про оксиди. Номенклатура і фізичні властивості оксидів.

Мета: уточнити відомості про склад оксидів; ознайомити учнів з фізичними властивостями; розглянути поширення в природі; навести приклади використанням; закріпити навички складання формул оксидів та утворення назв оксидів за сучасною українською номенклатурою; розвивати вміння працювати в команді, презентувати матеріал; формувати естетичні смаки.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 1-3. Повідомлення теми і мети уроку. Створення позитивного психологічного клімату класу.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Пригадаємо.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 5. Хоча неорганічних речовин у десятки разів менше ніж органічних, їхній якісний склад порівняно з органічними речовинами набагато різноманітніший. Майже всі металічні та неметалічні елементи трапляються у складі неорганічних речовин. Неорганічні речовини класифікують на основі їх складу, будови і властивостей.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 6. Неорганічні сполуки – це сполуки, які утворюються всіма хімічними елементами (крім більшості органічних сполук Карбону), хімічні речовини не рослинного і не тваринного походження.

 Слайд 7. Поняття про складні речовини.

Слайд 8-9. Поняття про оксиди.

Слайд 10. Номенклатура оксидів.

Слайд 11. Виконай завдання.

Слайд 12. Види оксидів.

Слайд 13. Фізичні властивості оксидів.

Слайд 14-15. Мінерали та гірські породи.

Слайд 16-18. Застосування оксидів неметалів.

Слайд 19. Робота в групах.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 20-21. Перевір свої знання.

Слайд 22-24. Робота в зошиті.

Слайд 25. Гімнастика для очей.

Слайд 26-29. Робота в зошиті.

Слайд 30. Гра «Прийми естафету».

УСЗ (узагальнення і систематизація знань)

Слайд 31. Формулюємо висновки.

Слайд 32. Online завдання.

Слайд 33. Робота з підручником.

Підсумок

Рефлексія

Домашнє завдання

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні