Каталог матеріалів

Урок №15 для 8 класу з хімії за О. Ярошенко - Графічні електронні формули атомів хімічних елементів.

« »__________20____року

Конспект уроку з хімії з використанням навчально-методичного комплекту «Хімія 8 клас О.Г. Ярошенко (підручник, навчальний зошит, методичний супровід для учителя).

Урок №15. Графічні електронні формули атомів хімічних елементів.

Мета: ознайомити учнів з рухом електронів у атомах; продовжити вивчення поняття (електронна орбіталь, енергетичний рівень, квантові числа, напрямок орбіталі в просторі, спін); розвивати мислення учнів, вміння робити висновки; підвищувати творчу активність учнів; сприяти розвитку інтересу до вивчення предмету; виховувати пізнавальний інтерес до предмету.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 1-3. Повідомлення теми і мети уроку. Створення позитивного психологічного клімату класу.

ПДЗ ( перевірка домашнього завдання)

Слайд 4. Бесіда з учнями.

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 5-6. Вправа «Порвана записка».

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 7. Ми вже маємо уявлення про особливості руху електронів у атомі, ознайомилися з характеристикою деяких орбіталей, з’ясували, що таке спін електрона, навчилися розпізнавати s- та p-електрони за формою їх орбіталей. Його відображають електронними та графічними електронними формулами. Сьогодні на уроці ми детально розберемо алгоритм написання електронних та графічних електронних формул.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд 8. За допомогою експериментальних досліджень встановлено, що електрон під час руху обертається навколо уявної лінії − осі.

Слайд 9. Робота з підручником.

Слайд 10. Правила написання графічних формул.

Слайд 11. Графічне зображення.

Слайд 12-14. Запам`ятай!

Слайд 15-16. Тренувальні вправи.

Слайд 17-18. Перевірте свої знання.

Слайд 19. Формулюємо висновки.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 20. Робота в зошиті.

Слайд 21. Перегляд відео.

Слайд 22-23. Робота в парах.

Слайд 24. Гімнастика для очей.

Слайд 25-26. Робота в зошиті.

УСЗ (узагальнення і систематизація знань)

Слайд 27. Online завдання.

Слайд 28. Бесіда з учнями.

Підсумок

Рефлексія

Домашнє завдання

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні