Каталог матеріалів

Урок №101 для 2 класу з української мови за Н. Кравцовою, В. Романовою - Речення, у яких є запитання. Спостереження за інтонацією таких речень

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку української мови за підручником Н.Кравцова

 

Урок №101. Речення, у яких є запитання. Спостереження за інтонацією таких речень. Побудова речень. Інтонування речень. Розділові знаки в кінці речення. Вимова і правопис слова медаль.

Мета: ознайомити учнів із питальними реченнями, у яких про щось запитується; удосконалювати вміння спостерігати за інтонацією таких речень; навчити правильно будувати речення та розставляти розділові знаки у кінці речення; вчити правильно вимовляти і писати слово медаль; розвивати критичне мислення, увагу, спостережливість, пам'ять, усне і писемне мовлення; формувати компетентність спілкування рідною мовою; виховувати дбайливе ставлення одне до одного.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 3. Повідомлення теми уроку.

Слайд 5-6. Актуалізаційна вправа «Інтерв’ю».

Слайд 7. Розгадай ребус.

Слайд 8. Гра «Постав питання вчителю».

Слайд 9. Каліграфічна хвилинка.

ІІ. Основна частина

Слайд 11. Рухлива вправа.

Слайд 12. Гра «Дешифрувальник».

Слайд 13. Проведи мовне дослідження.

Слайд 14-15. Проведи мовне дослідження.

Слайд 16. Фізкультхвилинка.

Слайд 17-18. Щоденні 5.

Слайд 19. Прочитайте слова, якими найчастіше починаються питальні речення. Позмагайтеся, хто складе більше питальних речень.

Слайд 20. Запишіть два питальні речення.

Слайд 22-23. Прочитай. Випиши лише питальні речення.

Слайд 24. Прочитай вірш Людмили Савчук. Підкресли питальні речення. Які із них потрібно вимовляти з особливим почуттям?

Слайд 25. За змістом розповідного речення склади і запиши питальне.

ІІІ. Заключна частина

Домашнє завдання

Слайд 26. Пояснення домашнього завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 27. Рефлексія. Вправа «Обмін думками».

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні