Каталог матеріалів

Урок №28 для 2 класу з української мови за К. Пономарьовою - Розрізняю значення слів. Складання і записування речень із словами, які мають різне значення

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови за навчально-методичним комплектом К.І.Пономарьової (підручник «Українська мова та читання» для 2 класу у 2-х частинах, частина 1; зошит «Я дружу зі словом», у 2-х частинах, зошит з розвитку мовлення «Подружися зі словом»)

Урок № 28. Розрізняю значення слів. Складання і записування речень із словами, які мають різне значення

Мета: вчити спостерігати і досліджувати значення слів, складати і записувати речення за малюнками та поданими запитаннями; виховувати спостережливість, інтерес до оточуючого, любов до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 2-5. Хвилинка каліграфії.

Слайд 6. Ґаджик розповів друзям про мешканців моря. Прочитай його розповідь.

Слайд 7. Розглянь, що уявили під час розповіді Щебетунчик і Читалочка. Хто з них помилився? Поясни чому.

Слайд 8. Устав у розповідь Ґаджика пропущені слова, щоб усі правильно його зрозуміли. Запиши цю розповідь.

Слайд 9. Рухлива вправа.

Слайд 10. Родзинка пропонує тобі відповісти одним словом на її запитання.

Слайд 11. Чи про той самий предмет ідеться в запитаннях? Скільки значень має слово «голка»? Можливо, ти знаєш ще якесь значення цього слова?

Слайд 12. Розглянь малюнки. Знайди серед них ті, які мають однакову назву.

Слайд 13. Про одну пару малюнків з однаковою назвою склади і запиши два речення.

Слайд 14. Фізкультхвилинка.

Слайд 15-16. Прочитай речення і порівняй їх з малюнками. Яку помилку зробила художниця? Поясни чому.

Слайд 17. Склади два речення про мишку й котики в іншому значенні. Запиши їх.

Слайд 18. Рухлива вправа.

Слайд 19-20. Пояснення домашнього завдання. Помірку, чи можуть подані слова мати різні значення. Склади і запиши два речення з одним зі слів, щоб воно мало різні значення.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні