Каталог матеріалів

Урок №4 для 4 класу з української мови за М. Захарійчук - Ненаголошені голосні звуки [е], [и]

Безкоштовно

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника УКРАЇНСЬКА МОВА ТА ЧИТАННЯ (у 2-х частинах) Мар’яни Захарійчук

Урок №004. Ненаголошені голосні звуки [е], [и]

Мета: вчити перевіряти написання ненаголошених [е], [и] в коренях слів, розпізнавати орфограми, правильно писати слова; розвивати критичне мислення, увагу, спостережливість, пам'ять, усне і писемне мовлення; удосконалювати навички письма; формувати компетентність спілкуватися рідною мовою, соціальну, громадянську компетентності; виховувати повагу до рідної мови.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 8. Вправа 20. Прочитайте слова. Пригадай правило правопису ненаголошених звуків [е], [и].

Слайд 9. Вправа 20. Спиши слова, уставляючи пропущені букви за зразком першого. Поясни орфограму «Правопис ненаголошених звуків [е], [и]».

Слайд 10. Рухлива вправа.

Слайд 11. Вправа 21. Прочитай закодовані слова. Подумай, чи можна перевірити правопис ненаголошених [е], [и] у цих словах за допомогою наголосу. Як називаємо ці слова?.

Слайд 12. Вправа 21. Перевір правопис розкодованих слів за словником, спиши.

Слайд 13. Фізкультхвилинка.

Слайд 14. Вправа 22. Прочитай текст, уставляючи пропущені букви.

Слайд 15. Вправа 22. Спиши текст, уставляючи пропущені букви. У дужках запиши перевірні слова за зразком першого. Правопис якого слова треба перевірити за орфографічним словником?

Слайд 16. Інтерактивна вправа.

Слайд 17. Вправа «Мікрофон».

Слайд 18-19. Пояснення домашнього завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні