Каталог матеріалів

Урок №51 для 3 класу з я досліджую світ за Н. Бібік - Природне угруповання — луки

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника Н. Бібік.

Урок №51. Природне угруповання — луки.

Мета: Продовжувати формувати поняття про природу України, про природні угруповання; сформувати поняття Луки — природне угруповання; продовжувати формувати практичні навички роботи із підручником; розвивати пізнавальну активність, спостережливість, уміння логічно мислити, встановлювати причинно-наслідкові зв’язки; виховувати любов до рідного краю.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Прослухайте вірш та налаштуймося на роботу.

Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд5. Розглянь світлини. Чим відрізняються луки від лісів?

Слайд6. Словничок.

Слайд7. Слово вчителя.

Слайд8. Розглянь деякі рослини луків.

Слайд9. Над квітучими рослинами літають бджоли, метелики, джмелі, оси. Вони збирають нектар і запилюють квітки.

Слайд10. Рослинами живляться:

Слайд11. За зображеннями розкажи, хто чим живиться.

Слайд12. Рухлива вправа.

Слайд13. За зображеннями розкажи, хто чим живиться.

Слайд14. Птахи не тільки полюють на комах, а й у високій траві будують гнізда, відкладають яйця і вирощують пташенят.

Слайд15-16. За зображеннями розкажи, хто чим живиться.

Слайд17. Фізкультхвилинка.

Слайд18. Як люди використовують луки?

Слайд19. Запам’ятай.

Слайд20. Цікаві факти.

Слайд21. Доведи свою думку.

Слайд22. Робота в підручнику.

Слайд23. Для роздумів.

Слайд24. Домашнє завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд25. Висновок.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні