№014 - Що називають тілами (об’єктами), а що — явищами природи?
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.
Урок №14.
Що називають тілами (об’єктами), а що — явищами природи?
Мета: довести до свідомості учнів, що предмети неживої природи, організми та предмети, виготовлені людиною, - це тіла, а тіла складаються з речовин;
формувати вміння розрізняти тіла і речовини в природі; пояснювати взаємозв’язки між об’єктами та явищами живої і неживої природи, вивчати тіла та явища природи розвивати вміння працювати в парах і вести прості діалоги; виховувати інтерес до вивчення природи.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд2. Ранкове коло.
Слайд3. Енергізатор «Передай імпульс»
Слайд4. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.
Слайд5. Пригадай.
Слайд6-13. Гра «Плескаю і тупаю»
Слайд14. Слово вчителя.
Слайд15. Розглянь схему. Доповни прикладами.
Слайд16. Запам’ятай.
Слайд17. Слово вчителя.
Слайд18-19. За малюнками назви явища природи.
Слайд20. Фізкультхвилинка.
Слайд21. За малюнками назви явища природи.
Слайд22. Позмагайтеся.
Слайд23. Доведи.
Слайд24. Рухлива вправа.
Слайд25-29. Відгадай загадку.
Слайд30. Чи можна ці об’єкти назвати предметами?
Слайд31. Упізнай пору року. Обери явище природи, яке характерне для цієї пори року.
Слайд32. Домашнє завдання.
Слайд33. Для роздумів.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд34.Інтерактивне завдання.
- Підсумок.
- Рефлексія.
