№013 - Чому природа — це невіддільна частина навколишнього світу?
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.
Урок №13.
Чому природа — це невіддільна частина навколишнього світу?
Мета: Формувати в учнів уявлення про навколишній світ і природу, вміння групувати об’єкти (належить, не належить до природи), вміння аналізувати і роботи висновки, доводити свою думку; розвивати спостережливість і кмітливість; виховувати бережливе ставлення до природи; формувати потребу у пізнанні природи.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд2. Ранкове коло.
Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.
Слайд4-7. Вправа «Вітання». Вчитель говорить – діти відтворюють слова рухами.
Слайд8. Послухайте вірш. Зробіть висновок.
Слайд9-12. Вправа «Я почну, а ти продовжуй»
Слайд13. Рухлива вправа.
Слайд14. Розгляньте малюнки, назвіть їх одним словом.
Слайд15. Погляньте навколо себе. Назвіть, що вас оточує. Як ви гадаєте, що з того, що вас оточує, належить до тіл природи? Що — ні?
Слайд16. Запам’ятай.
Слайд17. Робота в підручнику.
Слайд18. Словничок.
Слайд19. Поміркуй.
Слайд20. Словничок.
Слайд21. Слово вчителя.
Слайд22. Позмагайтесь.
Слайд23. Чи можна визначити, що важливіше: нежива чи жива природа?
Слайд24. Подумай, а що потрібно для життя людині?
Слайд25. Фізкультхвилинка.
Слайд26. Розгляньте зображення. Що дає природа людині?
Слайд27. Розкажіть одне одному, що вам найбільше подобається у природі
Слайд28-31. За малюнками розкажіть, хто з дітей піклується про природу, а хто — завдає їй шкоди? Чому?
Слайд32. Подумайте, що ви скажете хлопчикові, який цілиться у пташку. А що — дівчинці, яка нарвала оберемок квітів?
Слайд33. Творче завдання.
Слайд34. Які тіла рукотворні, а які природні?
Слайд35. Доповни речення.
Слайд36. Домашнє завдання.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд37. Кошик запитань.
- Підсумок.
- Рефлексія.
