№025 - Приголосні тверді, м’які, пом’якшені. Позначення твердості і м’якості на письмі
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
Нова українська школа - https://vsimpptx.com
«____»___________.20___ року
Конспект уроку української мови (читання, письмо) з використанням навчально-методичного комплекту «Українська мова». Большакова І.О., Пристінська М.С.
Урок №25.
Приголосні тверді, м’які, пом’якшені. Позначення твердості і м’якості на письмі.
Мета: поглибити знання учнів про звуки мовлення; забезпечити засвоєння поняття про тверді, м’які й пом’якшені приголосні; формувати вміння розрізняти м’які й пом’якшені приголосні; характеризувати вивчені групи звуків; розвивати усне мовлення, пам’ять; пунктуаційні навички, творчу уяву учнів; розвивати зорову та слухову пам’ять, уміння застосовувати набуті знання; виховувати любов до рідної мови, прагнення знати всі її закони.
Обладнання: мультимедійний комплект, конструктор LEGO.
Хід уроку
- ОК (організація класу)
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 2. Організація класу. Вправа «Формула успіху» з цеглинками Лего.
Слайд 3. Вправа “Вітання”.
Слайд 4. Перевірка домашнього завдання.
Слайд 5. Робота над скоромовкою.
Слайд 6. Робота в парі.
Слайд 7. Правило.
Слад 8. Каліграфічна хвилинка.
Слайд 9. Факти і думки.
Слайд 10. Проблемні питання.
Слайд 11. Пошук в тексті.
Слайд 12. Редагуємо.
Слайд 13. Проблемне питання.
Слайд 14. Робота з текстом.
Слайд 15. Рухлива вправа.
Слайд 16. Розкажи як позначається звук [й].
Слайд 17. Фізкультхвилинка.
Слад 18-19. Робота в зошиті.
Слайд 20. Прочитай. Випиши з тексту 10 слів із м'якими і пом'якшеними приголосними.
Слайд 21. Вправа “Світлофор”.
Слайд 22. Робота над віршем.
Слайд 23. Домашнє завдання.
ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
