№11 - Образи тварин у мистецтві. Анімалістичний жанр. Зображення улюбленої (акварельні фарби)
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
Нова українська школа - https://vsimpptx.com
«____»___________.20___ року
Урок №11
Образи тварин у мистецтві. Анімалістичний жанр.
Зображення улюбленої (акварельні фарби)
Мета: продовжувати ознайомлювати учнів з анімалістичним жанром; формувати композиційні вміння відтворювати рівновагу; цілісність, знаходити ритм; розвивати інтерес до творчості художників-анімалістів; виховувати любов до навколишньої природи, розвивати спостережливість, творчу уяву, фантазію, інтерес до художньо-творчої діяльності; розвивати здібності, аналізувати форму й визначати складові частини будови тварин, відтворюючи пропорційні відношення окремих складових частин будови; виховувати дбайливе та бережне ставлення до тварин.
Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
Слайд3-6. Розгляньте світлини. До якого жанру мистецтва вони належать, чому?
Слайд7-10. Відгадайте загадку
Слайд11. Поміркуйте, як одним словом можна назвати слова-відгадки?
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
- Практична діяльність учнів
Слайд24. Рухлива вправа
Слайд25. Продемонструйте власні малюнки
Слайд26. Розповідь вчителя
- Підсумок
Слайд24. Рухлива вправа
Слайд25. Продемонструйте власні малюнки
Слайд26. Розповідь вчителя
Слайд17-18. Розповідь вчителя
Слайд19. Фізкультхвилинка
Слайд20-21. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва
Слайд22. Виконайте малюнок тварини, яка вам подобається найбільше. Роботу почніть із розміщення зображення на аркуші паперу
Слайд23. Послідовність малювання собаки
- Рефлексія
Слайд27. Вправа «Інтерв’ю»
