№22 - У світі реального та уявного (продовження). Стилізація. Створення іграшки — фантастичної тваринки (пластилін, глина, солоне тісто)
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
Нова українська школа - https://vsimpptx.com
«____»___________.20___ року
Урок №22
У світі реального та уявного (продовження). Стилізація. Створення іграшки — фантастичної тваринки (пластилін, глина, солоне тісто)
Мета: закріпити навички ліплення з пластиліну у техніках: «складання цілої форми з окремих частин», «витягування форми з цілого шматка пластичного матеріалу»; знаходити кольорові рішення; розвивати фантазію, творчу уяву, окомір, почуття композиції; формувати художній смак; поглиблювати знання учнів про народні іграшки; виховувати спостережливість, здатність до естетичного осмислення та відтворення власних творчих ідей, інтерес до образотворчого мистецтва.
Обладнання: мультимедійний комплект, пластилін, стеки, дощечка.
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
Слайд3. Гра «Мікрофон»
Слайд4-6. Розгляньте світлину. Чи контрастні кольори зображено?
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Слайд7. Фантазії митців не має меж, саме завдяки їй вони створюють образи незвичайних істот
Слайд8-9. Запам’ятайте!
Слайд10. Для створення нереальних декоративних зображень митці застосовують стилізацію
Слайд11. Розгляньте світлини, який образ фантастичний, який реалістичний. Відповідь обґрунтуйте
Слайд12. Фізкультхвилинка
Слайд13. Здавна народні умільці створювали іграшки-забавки для дітей
Слайд14. Сучасні майстри створюють нові образи, деякі з них мають вигляд незвичайних істот
Слайд15-16. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва
- Практична діяльність учнів
Слайд17. Інструктаж. Правила роботи з пластиліном
Слайд18. Виліпіть іграшку – фантастичну тваринку (пластилін, глина, солоне тісто). Застосуйте один зі способів ліплення
Слайд19. Послідовність створення фантастичної тваринки з пластиліну
Слайд20. Рухлива вправа
- Підсумок
Слайд21. Продемонструйте власні вироби
Слайд22. Розпитайте у своїх батьків, бабусь та дідусів якими іграшками вони грались у дитинстві.
- Рефлексія
Слайд23. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка». Дай відповіді цеглинками LEGO
