№04 - Бджілки-трудівниці. П’єса. Перегляд: анімаційне відео «Бджілка». Слухання: М. Римський-Корсаков «Політ джмеля». Виконання: Г. Чубач, Г. Азаматова-Бас «Я люблю у лузі квіти»
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Т. Рублі»
Урок №4.
Бджілки-трудівниці. П’єса. Микола Римський-Корсаков «Казка про царя Салтана - «Політ джмеля». Ритмічна вправа. Виконання пісні Ганни Чубач «Я люблю у лузі квіти».
Мета: актуалізувати знання про п’єсу, навчати визначати музичні форми на основі твору М . Римський – Корсаков вступ до опери « Казка про царя Салтана»; розвивати творчу уяву, фантазію, спостережливість; виховувати в учнів інтерес до музики, культуру слухання.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд4. Поясніть прислів’я «Бджола мала, а й та працює». Чому бджіл називають маленькими трудівницями?
Слайд5. Близькі родичі бджіл – джмелі…
Слайд6. П’єса – невеликий за обсягом сольний або ансамблевий музичний твір.
Слайд7. Микола Римський-Корсаков «Казка про царя Салтана».
Слайд8-15. Вступ до казки (ілюстрації).
Слайд16. Микола Римський-Корсаков «Політ джмеля».
Слайд17. Дайте відповіді на питання.
Слайд18. Фізкультхвилинка.
Слайд19. Ритмічна вправа.
Слайд20. Пригадаємо пісню Г. Чубач та Г. Азаматової-Бас «Я люблю у лузі квіти»
Слайд21. Виконання пісні Г. Чубач та Г. Азаматової-Бас «Я люблю у лузі квіти»
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
