№003 - Дії додавання та їхні компоненти. Розв’язування задач. Годинник, час.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________. 20___ року
Конспект уроку математики з використанням навчального посібника Н.П Листопад
Урок №3.
Дії додавання та їхні компоненти. Розв’язування задач. Годинник, час.
Мета: узагальнити й систематизувати знання учнів про нумерацію чисел першої сотні; актуалізувати вміння учнів лічити в межах 100; актуалізувати поняття одноцифрового і двоцифрового числа, розрядів десятків та одиниць, визначення часу за годинником; розвивати логічне мислення учнів шляхом формування прийомів розумових дій; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
Слайд 4-5. Цифрова стежинка LEGO (усний рахунок)
Виклади на парті по порядку (згори до низу) відповіді за допомогою цеглинок!
Слайд 6 . Назви всі двоцифрові числа, які можна скласти із цифр 2, 6, 9.
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 7. Каліграфічна хвилинка.
Слайд 8. Рухлива вправа
Слайд 9. Розв’яжи вирази. № 19 с 6
Слайд 10. Пригадай, як називають числа при додаванні. Назви числа пропущені в таблиці. Як знайти невідомий доданок? №20 с 6.
Слайд 11 -12. Розв'яжи задачу. У кошик поклали 30 яблук. Із них 20 яблук – жовті, а решта – зелені. Скільки зелених яблук поклали у кошик?
№21 с 6.
Слайд 13-14 . Розв'яжи задачу. У класі 27 учнів. Із них – 13 хлопчиків. Скільки дівчаток у класі? № 22 с 7
Слайд 15. Фізкультхвилинка
Слайд 16. Склади задачу про транспорт, у якій потрібно знайти невідомий доданок. №23 с 7
Слайд 17. Назви числа, пропущені в рівностях. №24 с 7
Слайд 18. Котру годину показує кожний годинник? № 25 с 7
Слайд 19. Обчисли зручним способом.
Слайд 20 . Рухлива вправа
Слайд 21. Вивчаємо час із ґавою ( відео)
Слайд 21. Домашнє завдання
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
