№01 - Організація робочого місця. Живопис. Пейзаж. Утворення похідних кольорів. Створення пей-зажу «Яскраві спогади про літо» (акварель, гуаш)
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
Нова українська школа - https://vsimpptx.com
«____»___________.20___ року
Урок №1
Організація робочого місця. Живопис. Пейзаж. Утворення похідних кольорів. Створення пейзажу «Яскраві спогади про літо» (акварель, гуаш)
Мета: розширити знання учнів про жанр образотворчого мистецтва – пейзаж; розвивати навички сприйняття, образного мислення, асоціативної пам'яті, уяви, фантазію; виховувати естетичне ставлення до навколишнього світу, формувати спостережливість, уміння бачити і відчувати красу літньої пори.
Обладнання: мультимедійний комплект, ємність для води, фарби, олівці, фломастери
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
Слайд3. Гра «Мікрофон»
Слайд4. Розповідь вчителя
Слайд5. Розгляньте картину. Які почуття вона викликає? Які кольори в ній переважають?
Слайд6. Пригадайте основні та похідні кольори
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Слайд7-8. Послухайте вірш та запам’ятайте
Слайд9. Запам’ятайте
Слайд10. Поміркуйте, на якій картині зображений пейзаж. Чому?
Слайд11. Фізкультхвилинка
- Практична діяльність учнів
Слайд12-13. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва
Слайд14. Заверши малюнок чарівної квітки: дофарбуй її похідними кольорами, які утворюй із кольорів сусідніх пелюсток
Слайд15. Пригадай свої літні враження і створи пейзаж «Яскраві літні спогади про літо»
Слайд16. Послідовність малювання пейзажу «Яскраві спогади про літо»
Слайд17. Рухлива вправа
- Підсумок
Слайд18. Продемонструйте власні малюнки
Слайд19. Поміркуй, який пейзаж сприятиме поліпшенню твого настрою і «зігріватиме» приємними спогадами холодної осінньої днини.
Слайд20. Візьміть для наступного уроку
- Рефлексія
Слайд21. Рефлексія. Вправа «Емоційна ромашка». Дай відповіді цеглинками LEGO
