№01 - Організація робочого місця. Живопис. Пейзаж. Утворення похідних кольорів. Створення пей-зажу «Яскраві спогади про літо» (акварель, гуаш)

Мета: розширити знання учнів про жанр образотворчого мистецтва – пейзаж; розвивати навички сприйняття, образного мислення, асоціативної пам'яті, уяви, фантазію; виховувати естетичне ставлення до навколишнього світу, формувати спостережливість, уміння бачити і відчувати красу літньої пори.

№02 - Лінія горизонту. Утворення на палітрі різних відтінків осінніх кольорів. Малювання композиції «Осіннє чудо-дерево» (матеріали на вибір)

Мета: ознайомити учнів з поняттям «Лінія горизонту», з основними просторовими орієнтирами та розміщенням предметів на аркуші; вчити змішувати фарби на палітрі для утворення відтінків кольорів, малювати дерево, розглядаючи його будову; виховувати в учнів почуття любові до природи, естетичний смак.

№03 - Колорит. Художня техніка монотипія. Створення композиції «Осінні квіти» в теплому або холодному колориті в техніці монотипія (акварель, гуаш)

Мета: ознайомити учнів з поняттям «колорит» та його видами; активізувати знання про кольори;  розвивати в учнів у процесі художньо-естетичного виховання сприйняття, вміння бачити прекрасне у природі та мистецтві; образне мислення, фантазію; вміння бачити розмаїття колірної палітри в навколишньому світі; виховувати чуйне ставлення до природи; формувати естетичний смак, цікавість, виховувати охайність під час роботи з фарбами.

№04 - Настрій картини. Порівняння колориту в пейзажах. Створення композиції «Хмаринки-мандрівниці» (гуаш)

Мета: ознайомити учнв з поняттям пейзажні настрої на прикладі картин відомих художників-пейзажистів; закріплювати та вдосконалювати знання з кольорознавства; Розвивати емоційне сприйняття, спостережливість, уміння розбивати кольори для передачі настрою; Формувати творчий підхід до виконання роботи; Розширювати кругозір, розвивати пам’ять, уяву, навички естетичного сприймання, образного мислення та дрібну моторику руки; виховувати естетичне сприйняття навколишнього світу, бережливе ставлення до природи рідного краю та художній смак, зміцнювати бажання малювати.

№05 - Графіка. Рух на картині. Штрих. Слухання: Е. Морріконе «Плач, вітре». Малювання гриба під до-щем у вітряний день (кольорові олівці)

Мета: надавати учням початкові відомості про засоби виразності графіки (лінію, штрих, крапку, пляму); елементарні графічні способи передавання характеру поверхні, форми та декору зображуваних предметів; розвивати навички та вміння учнів працювати графічними матеріалами (олівцями); виховувати в учнів уважність, акуратність, точність у передаванні своєї думки графічними засобами.

№06 - Натюрморт. Композиційний центр. Гра «Оживи картину». Малювання натюрморту з кавуна та фруктів (акварель, сіль)

Мета: продовжувати знайомити учнів з основами композиції, дати поняття «Композиційний центр», «Натюрморт» ; розвивати логічне та просторове мислення, продовжувати формувати уміння аналізувати, узагальнювати;  виховувати інтерес до занять малюванням.

№07 - Правила роботи з пластиліном. Ліплення овочів. Створення колективного натюрморту (пластилін, солоне тісто

Мета: продовжувати ознайомлення учнів з поняттям ″форма″; вчити передавати основний характер простої об′ємної форми; ознайомити з матеріалами та інструментом (стекою) для ліплення та правилами роботи в техніці ліплення; ознайомити із способами та прийомами ліплення; навчити ліпити овочі; розвивати спостережливість, уміння аналізувати особливості форми та забарвлення овочів, виховувати акуратність та любов до природи.

№08 - Орнамент. Створення візерунка, яким можна прикрасити народний інструмент цимбали (матеріали і техніки на вибір)

Мета: ознайомити учнів із гуцульським орнаментом; вчити створювати візерунок-аплікацію за власним бажанням, передавати настрій за допомогою кольорів; активізувати спостережливість, фантазію, сенсорні уміння і навички; розвивати дрібну моторику руки; естетичне сприйняття учнями навколишнього світу; стимулювати розвиток допитливості й уяву; виховувати любов до природи та краси Карпат.

№09 - Основні засоби виразності (лінія, штрих, крапка, пляма). Зображення кольоровими лініями ніжної мелодії флейти або гучних звуків барабана

Мета: засвоїти засоби виразності графіки; закріпити   навички роботи графічними матеріалами, удосконалити вміння передавати характер зображуваних предметів, їх об’ємність, тональні співвідношення; розвивати образне мислення, уяву, фантазію; виховувати старанність та ретельність у роботі.

№22 - Ляльковий театр. Декорації. Вправа: створення будиночків із геометричних фігур. Малювання чарівного будиночка для казкової декорації (техніка за вибором - акварель, гуаш, кольорові олівці)

Матеріал на стадії розробки. Очікуйте оновлення протягом 2020-2021 навчального року.

№25 - Наша рідна Україна, мов веснянка солов’їна. Петриківський розпис. Вправа: малювання ягідок пальчиком і зерняток пензликом (гуаш). Створення візерунка зі стебелець, листочків і ягідок (гуаш)

Матеріал на стадії розробки. Очікуйте оновлення протягом 2020-2021 навчального року.

№33 - Резервний урок

Матеріал на стадії розробки. Очікуйте оновлення протягом 2020-2021 навчального року.

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання