Каталог матеріалів

Урок №9 для 2 класу з образотворчого мистецтва за Л. Масол - Основні засоби виразності (лінія, штрих, крапка, пляма).

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Урок №9 Як сопілка флейтою стала. Основні засоби виразності (лінія, штрих, крапка, пляма). Зображення кольоровими лініями ніж­ної мелодії флейти або гучних звуків барабана

Мета: засвоїти засоби виразності графіки; закріпити навички роботи графічними матеріалами, удосконалити вміння передавати характер зображуваних предметів, їх об’ємність, тональні співвідношення; розвивати образне мислення, уяву, фантазію; виховувати старанність та ретельність у роботі.

Обладнання: мультимедійний комплект, фломастери

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

Слайд2. Послухайте вірш та налаштуйтеся на роботу

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд3-7. Розгляньте зображення, на яку лінію воно схоже

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Слайд8. Відшукайте на картині різні виразні лінії (пряма, крива). Обведіть їх пальчиком. Уявіть, яку мелодію може виконувати легінь

Слайд9. Запам’ятайте!

Слайд10. Подивіться, як художниця кольоровими лініями, крапочками, штрихами передала спів пташок

Слайд11-13. Упізнай музичний інструмент за його звуком

Слайд14. Фізкультхвилинка

Слайд15-16. Правила безпеки на уроці образотворчого мистецтва

Практична діяльність учнів

Слайд17. Передайте кольоровими лініями ніжну мелодію флейти або гучні звуки барабана (фломастери)

Слайд18. Послідовність малювання кольоровими лініями ніжної мелодії флейти або гучних звуків барабана (фломастери)

Слайд19. Рухлива вправа

Підсумок

Слайд20. Продемонструйте власні малюнки

Слайд21. Пофантазуйте, як можна кольоровими лініями зобразити мелодії, виконані на інших інструментах

Рефлексія

Слайд22. Вправа «Інтерв’ю»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні