№011 - Розвиток зв’язного мовлення. Спостерігаю за роллю наголосу.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку української мови з використанням навчального посібника «М. С. Вашуленко, О. В. Вашуленко»
Урок №11.
Розвиток зв’язного мовлення. Спостерігаю за роллю наголосу.
Мета: розвивати зв’язне мовлення учнів; закріплювати вміння визначати місце наголосу в словах; розвивати мовлення учнів; виховувати навички культурної поведінки у школі, на вулиці, в громадських місцях.; формування ключових компетентностей: уміння вчитися: розвивати вміння дотримувати правильної постави, здатність співпрацювати з іншими учасниками навчального процесу, виконувати розумові операції й практичні дії;
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд8. Прочитайте віршовані рядки і спишіть їх. Підкресли слова з наголосом на другому складі?
Слайд9. Доповни речення. Запиши їх. Постав наголос у записаних словах.
Слайд10. Поміркуй, якою є українська мова. Утвори від поданих слів нові, які відповідали б на питання яка? Запиши їх і постав наголос. Перевір наголошування слів за словником.
Слайд11-15. Слово про слово.
Слайд16. Усно склади речення за зразком.
Слайд17. Допиши речення, уставляючи потрібні за змістом слова. Перевір їх написання за словником. Постав наголос у записаних словах.
Слайд18. Дізнайся про таємні слова алфавіт.
Слайд19. Фізкультхвилинка.
Слайд20-21. Прочитай слова. Запиши їх в такій послідовності: спочатку – з наголосом на першому складі, а потім – на другому, і нарешті – на третьому.
Слайд22-23. Попрацюй зі словником. Запиши подані слова, розподіляючи за групами: слова. які мають різні наголоси, але одна́кове значення; слова, значення яких розрізняються наголосом.
Слайд24. Рухлива вправа.
Слайд25-27. Прочитай математичні вирази різними способами. Скористайся підказкою.
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія

{jcomments on}