№013 - 014 - Різні настрої осені К. Переліска «Золота осінь», «Недалеко до зими». Робота з дитячою книжкою
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
Нова українська школа - https://vsimpptx.com
«____»___________.20___ року
Конспект уроку літературного читання з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 2 класу, частина 2) О.Вашуленко.
Урок №13-14.
Різні настрої осені К. Переліска «Золота осінь», «Недалеко до зими». Робота з дитячою книжкою.
Мета: формувати образне, логічне, просторове, творче мислення, вміння аналізувати; вчити відтворювати у композиції фантастичні образи за допомогою художніх засобів, передавати настрій за допомогою ліній та кольору; розвивати пам’ять шляхом використання дидактичних ігор, комбінаторні здібності, стимулювати розвиток допитливості; виховувати естетичні смаки, акуратність в роботі.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Слайд2. Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
Слайд4-12. Виразно прочитай.
Слайд13. Рухлива вправа.
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд14-19. Прочитай правильно! (Словникова робота)
Слайд20 А́втор (а́вторка) — людина, яка створила художній, музичний або мистецький твір.
Слайд21-23. Катерина Перелісна – Золота осінь
Слайд24-27. Ольга Кваша. Тематичні картини та тему осені.
Слайд28. Обери номер та виконай завдання чи дай відповіді на питання.
Слайд29. Фізкультхвилинка.
Слайд30-31. Катерина Перелісна – Недалеко до зими
Слайд32. Обери номер та виконай завдання чи дай відповіді на питання.
Слайд33. Вивчи один із віршів напам’ять.
Слайд34. Рухлива вправа.
Слайд35. Якою осінь бачиш ти? У якому місяці осінь подобається тобі найбільше? Чому? Прочитай вірші ще раз. Порівняй їх. Уяви картини за цими описами. Розкажи, чим вони різняться.
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія
