№008 - 009 - Медіавіконце: читаю, слухаю, бачу. Джерела інформації. Потрібно учиться – завжди пригодиться. Ю.Ярмиш Зайчик і Вовчик.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
Нова українська школа - https://vsimpptx.com
«____»___________.20___ року
Конспект уроку української мови (читання) з використанням навчального посібника «Українська мова та читання» (підручник для 2 класу, частина 2) О.Савченко.
Урок № 8-9.
Медіавіконце: читаю, слухаю, бачу. Джерела інформації. Потрібно учиться – завжди пригодиться. Ю.Ярмиш Зайчик і Вовчик.
Мета: ознайомити учнів із найголовнішими джерелами інформації; навчати учнів розуміти прочитаний текст, виділяти головне; аналізувати, правильно оцінювати вчинки дійових осіб; виховувати почуття відповідальності до навчання.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд 2. Перевірка домашнього завдання.
Слайд 3. Медіавіконце: читаю, слухаю, бачу.
Слайд 4-9. Від кого ти чуєш нову інформацію? Розгляньте різні засоби передачі інформації. Які ще ви знаєте? Розкажіть.
Слайд 10. Словникова робота.
Слайд 11. Рухлива вправа.
Слайд 12. Обговоріть у групах і завершіть разом павутинку «Медіа».
Слайд 13. Словникова робота.
Слайд 14. Знайомство з письменником. Юрій Ярмиш.
Слайд 15. Опрацювання казки Юрія Ярмиша «Зайчик і Вовчик». Про що може йти мова в цій казці? Читання казки вчителем. (Аудіо запис).
Слайд 16. Фізкультхвилинка.
Слайд 17. Словникова робота. Прочитайте слова згори вниз і навпаки, з’єднайте стрілочками відповідні словосполучення з казки.
Слайд 18. Опрацювання казки Юрія Ярмиша «Зайчик і Вовчик». Читання казки учнями.
Слайд 19. Запитання до тексту.
Слайд 20. Займи позицію. Хто переміг? Чи виникла в тебе інша назва казки?
Слайд 21. Попрацюйте разом. Визначте головну думку казки. Робота над прислів’ям.
Слайд 22. Рухлива вправа.
Слайд 23. Пояснення домашнього завдання.
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія

{jcomments on}