Каталог матеріалів

Урок №16 для 2 класу з математики за Н.П. Листопад - Додавання одноцифрових чисел із переходом через десяток. Розв’язування задач. Об’ємні геометричні фігури.

 «____»___________.20___ року

Конспект уроку математики з використанням навчального посібника «Н.П. Листопад»

Урок №16. Додавання одноцифрових чисел із переходом через десяток. Розв’язування задач. Об’ємні геометричні фігури.

Мета: вдосконалювати навички додавання одноцифрових чисел із переходом через десяток; вчити додавати числа частинами; актуалізувати знання про об’ємні геометричні фігури; виробляти культуру математичних записів; розвивати уміння грамотно, логічно, повно відповідати на запитання, аргументувати свої дії; розвивати логічне мислення, пам'ять, творчу активність учнів; виховувати доброзичливість, уважність, самостійність, інтерес до математики; створити мотивацію до подальшого вивчення предмета.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд4. Усний рахунок.

Слайд5. Хвилинка каліграфії.

Слайд6. Рухлива вправа.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд7. Обчисли значення виразів, записаних у кожній фігурі. Що є спільним для цих виразів?

Слайд8. Запиши приклади і розв’яжи їх.

Слайд9. Фізкультхвилинка.

Слайд10. Що зображено на малюнку? Опиши ситуацію. Як дізнатися, скільки горішків було в дуплі?

Слайд11. Що зображено на малюнку? Опиши ситуацію. Як дізнатися, скільки горішків було в дуплі?

Слайд12. «Рознеси листи» по будинках (запиши вирази).

Слайд13. Рухлива вправа.

Слайд14. Учні взяли з полиці 7 геометричних фігур, і на ній залишилося ще 4 фігури. Скільки фігур було на полиці спочатку?

Слайд15. Робота з підручником. Знайти та виконай №124 на сторінці 24.

ЗВ (закріплення вивченого)

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні