№040 - Урок-екскурсія. Як спостерігати за природою та життям людей узимку?
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.
Урок №40.
Урок-екскурсія. Як спостерігати за природою та життям людей узимку?
Мета: Продовжувати формувати уявлення про пору року зима; вчити описувати ознаки, встановлювати причини і наслідки явищ, виховувати вміння бачити красу рідної природи в різні пори року і берегти її, спонукати дітей берегти своє здоров’я взимку; виховувати спостережливість до природи.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд2. Ранкове вітання гра «Чарівні окуляри»
Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.
Слайд4-6. Розгадай ребус.
Слайд7. Відповідь.
Слайд8. Розглянь малюнки. Які природні явища бувають тільки взимку?
Слайд9. Назви зимові місяці в правильному порядку.
Слайд10. Допоможи Максиму правильно вдягнутись на зимову прогулянку.
Слайд11. Слово вчителя.
Слайд12. Рухлива вправа.
Слайд13. Інструктаж з техніки безпеки.
Слайд14. Пригадай. За яким планом потрібно проводити спостереження за неживою і живою природою?
Слайд15. Довідничок.
Слайд16. Разом з дорослими змайструйте годівничку для птахів.
Слайд17. Спробуй зліпити сніговика в морозну погоду, а потім коли сніг станем вологим. Коли легше це зробити?
Слайд18. Послухай.
Слайд19-20. Поміркуй.
Слайд21. Фізкультхвилинка.
Слайд22. Підбиття підсумків після екскурсії.
Слайд23. Вправа «Незакінчене речення»
Слайд24. Робота в зошиті.
- ЗВ (закріплення вивченого)
Слайд25.Вправа «Інтерв’ю»
- Підсумок.
- Рефлексія.
