Каталог матеріалів

Урок №39 для 2 класу з "Я досліджую світ" за І. Грущинською - Чому зимові місці мають таку назву?

«____»___________.20___ року

Конспект уроку «Я досліджую світ» з використанням навчального посібника І. Грущинська, З. Хитра, І Дробязко.

Урок №39. Чому зимові місці мають таку назву?

Мета: Ознайомити з зимовими місяцями. Вчити описувати красу природи взимку та позитивні емоції, які вона викликає. Розвивати творчу уяву, фантазію, зв’язне мовлення, спостережливість, критичне мислення, пізнавальну активність, пам’ять. Виховувати любов до природи.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Ранкове коло.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Пригадай.

Слайд5. Слово вчителя.

Слайд6. Назви пори року. Порівняй положення Сонця в різні пори року.

Слайд7. Відгадай загадку.

Слайд8. Назви зимові місяці. Який з них розпочинає зиму.

Слайд9-11. Прочитай вірш. Поміркуй чому місяці мають таку назву.

Слайд12. Слово вчителя.

Слайд13. Грудень. Ворота зими.

Слайд14. Січень. Глибока зима.

Слайд15. Лютий. Бокогрій.

Слайд16. Рухлива вправа.

Слайд17. Розглянь фото зимового лісу. Назви ознаки зими.

Слайд18. Сніг не тільки прикрашає землю.

Слайд19-21. Порівняй осінні і зимові зміни в природі.

Слайд22. Фізкультхвилинка.

Слайд23. Розглянь малюнки. Назви пори року.

Слайд24. Робота в зошиті.

Слайд25. Вправа «Мікрофон»

Слайд26. Скільки діб триває грудень?

Слайд27. Скільки діб триває січень?

Слайд28. Скільки діб триває лютий?

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд29. Розкажи.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні