№003 - Музичні звуки: високі та низькі. Звуки грому. Е. Гріг. Пташка. В. Подвала. Їжачок. Дятел. Гра «Зозуля та соловейко»; Музика народна, слова В. Гончарук. «Прилетів комарик». Гра: пофантазуй і придумай музичну історію з голосами тварин різної висоти.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«____»___________.20___ року
Конспект уроку музичного мистецтва з використанням навчального посібника «Мистецтво – Л.М. Масол»
Урок №3.
Музичні звуки: високі та низькі. Звуки грому. Е. Гріг. Пташка. В. Подвала. Їжачок. Дятел. Гра «Зозуля та соловейко»; Музика народна, слова В. Гончарук. «Прилетів комарик». Гра: пофантазуй і придумай музичну історію з голосами тварин різної висоти.
Мета: формувати знання про музичні звуки (високі та низькі), ознайомити з головними правилами слухання музики і співу; розвивати вокально-хорові навички, культуру сприймання музики; виховувати ціннісне ставлення до мистецтва, навчання.
Обладнання: мультимедійний комплект
Хід уроку
- ОК (організація класу)
Створення позитивного психологічного клімату класу.
- МНД (мотивація навчальної діяльності)
- АОЗ (актуалізація опорних знань)
- ВНМ (вивчення нового матеріалу)
Демонстрація навчальної презентації.
Слайд3. Разом з друзями весело!
Слайд4. Поглянемо навчальне відео.
Слайд5. Як ти вважаєш у твого друга (подруги) високий голос чи низький?
Слайд6-11. Яким голосом спілкується цей лісовий звір?
Слайд12. Фізкультхвилинка.
Слайд13. Якою лінією ви зобразили свого друга (подругу) б для свого друга? Чому?
Слайд14. Звуки грому.
Слайд15. Едвард Гріх - Пташка
Слайд16. Музичні загадки.
Слайд17. Пограй у гру.
Слайд18-19. В. Гончарук - Прилетів комарик. Розучуємо слова.
Слайд20. Рухлива вправа.
Слайд21. Пофантазуй. Та придумай історію про тваринок використовуючи музику.
- ЗВ (закріплення вивченого)
- Підсумок
- Рефлексія

{jcomments on}