№32 - Експорт та імпорт електронних таблиць. Підсумковий урок із теми «Опрацювання табличних даних».
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«___»__________ 20___ року
Урок №32.
Експорт та імпорт електронних таблиць. Підсумковий урок із теми «Опрацювання табличних даних».
Мета: сформувати поняття імпорт та експорт; засвоїти навички вставлення об’єкта в документ, імпорту та експорту даних. Формувати вміння виділяти головне, актуалізувати, конспектувати, порівнювати, зіставляти. Забезпечити диференційований підхід. Установити зв'язки між засвоєними та новими знаннями. Формувати групи компетентностей: соціально-трудову, інформаційну, загальнокультурну, соціально-трудову, уміння вчитися.
Тип уроку: засвоєння нових знань.
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: табличний процесор.
Хід уроку
І. Організаційний етап
- Привітання з класом
- Доброго дня, діти.
- Повідомлення теми і мети уроку
Сьогодні на уроці ми з вами з’ясуємо що таке імпорт та експорт; здобудемо навички вставлення об’єкта в документ, імпорту та експорту даних. Підіб’ємо підсумки по темі «Опрацювання табличних даних».
ІІ. Мотивація навчальної діяльності
Працюючи в офісних додатках, часто потрібно використовувати матеріали інших форматів чи матеріали з файлів інших додатків.
Як це зробити правильно, розглянемо на сьогоднішньому уроці.
- Не забувайте про правила поведінки на уроці. (Слайд2).
ІІІ. Актуалізація опорних знань (Слайд 3)
- В яких сферах життя людини можуть знадобитися знання про ТП Excel?
- Назвіть основні об’єкти табличного процесора?
- Як добавити кількість аркушів робочої Книги?
- Як вставити до таблиці порожній рядок або стовпчик?
- Перед формулою обов’язково ставити знак ...?
- Що таке сортування і як його провести?
- Що таке "абсолютне посилання" і як його створювати?
- Які логічні команди Ехсеl вам відомі?
- Вивчення нового матеріалу
Розповідь учителя з демонстрацією презентації (слайди 4-10)
- Фізкультхвилинка
VІ. Усвідомлення набутих знань та формування вмінь і навичок
- Практичне завдання(Слайд 12)
Релаксація
VII. Підведення підсумків уроку
- Бесіда за питаннями (Слайд 13)
- Які знаки арифметичних дій використовуються у формулах?
- Як ввести в комірки послідовну нумерацію чисел?
- Де знаходиться і який вигляд має маркер заповнення?
- Які знаки використовуються в логічній умові?
- В чому полягає фільтрація даних?
- Де може зберігатися створена діаграма?
VIII. Домашнє завдання
Опрацювати конспект.
