№23 - Алгоритм руху у середовищі Scratch.

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

«___»__________ 20___ року

Урок №23.

Алгоритм руху у середовищі Scratch.

Очікувані результати: учні вміють визначати які команди використовують для руху в середовищі Scratch, розуміють значення команд, змінюють параметри повороту під час виконання алгоритмів, будуть алгоритмічні структури руху спрайтів відповідно поставлених завдань використовуючи команди очікування(затримки) та відбиття від краю сцени.

Мета: познайомити учнів з командами руху в середовищі Scratch, навчити застосовувати команди чекати, відбиття, зміни напрямку повороту відповідно поставлених завдань; розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки; виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: мультимедійний проектор чи інтерактивна дошка, Scratch 3.18.1

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

  • Психологічне налаштування «Мій дарунок»
  • Повідомлення теми і мети уроку

На сьогоднішньому уроці ми з вами:

  • дізнаємось, які команди руху використовують в алгоритмах у середовищі Scratch;
  • визначимо, як виконавець може повертатись на сцені;
  • ознайомимось із командами, які варто використовувати коли виконавець наближається до кінця сцени;
  • застосуємо команду «Чекати» й визначимо ціль її використання.
  • Актуалізація опорних знань.
  1. Які команди використовуються для малювання в середовищі Scratch?
  2. Значення яких команд можна змінювати під час виконання алгоритму?
  3. Які команди руху вам уже відомі?
  4. Вивчення нового матеріалу

Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя.

  1. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок
  • Практична діяльність (Слайд20)

Увага! Під час роботи з комп’ютером дотримуйтеся правил без­пеки та санітарно-гігієнічних норм.

          Інструктаж вчителя. Роздача інструкційних карток.

 

  • Релаксація
  1. Підсумок та рефлексія - вправа «Піраміда настрою».


Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання