№18 - Середовища програмування для дітей

Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.

«___»__________ 20___ року

Урок №18.

Види алгоритмів. Складання алгоритмів для виконавців.

Очікувані результати: учні розуміють поняття «лінійний алгоритм», пояснюють його значення та застосовують термін під час бесід та хвилин спілкування, уміють складати лінійні алгоритми для виконавців.

Мета: ознайомити з поняттям «лінійний алгоритм», навчити будувати лінійні алгоритми за допомогою словесного та графічного способі подання; розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки; виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.

Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.

Програмне забезпечення: мультимедійний проектор чи інтерактивна дошка.

Хід уроку

І. Організаційний етап

  • Привітання з класом

ІІ. Мотивація навчальної діяльності

  • Емоційне налаштування «Скринька щастя»
  • Повідомлення теми і мети уроку

На сьогоднішньому уроці ми з вами пригадаємо:

  • які існують способи подання алгоритмів;
  • чим відрізається словесний і графічний способи подання алгоритмів;
  • які алгоритми є лінійними.
  • Актуалізація опорних знань
  1. Як в інформатиці називається інструкція?
  2. Хто може бути виконавцем алгоритму?
  3. На скільки важливо будувати алгоритм послідовно вірно? Чому?
  4. Вивчення нового матеріалу

Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя.

  1. Усвідомлення набутих знань й формування вмінь та навичок
  • Практична діяльність (Слайд14)
    • Виконайте завдання дудл, котре було створено компанією Google до 50 річниці програмуванню дітей. Ваша задача скласти такий алгоритм, що кролик зібрав всі морквини. Поглянемо у кого вийде далі дійти.
    • Завдання на відновлення алгоритму. Проаналізуйте поданий графічний алгоритм та визначте, яких команд не вистачає?
  • Релаксація
  1. Підсумок та рефлексія - вправа «Емоційна ромашка».


Натисніть тут для завантаження

Manager
Цупа Василь
Відповім на Ваші запитання