№29 - Заповнення таблиць на пристроях і без них, прості розрахунки. Створення простих лінійних алгоритмів учнями.
Перед завантаженням матеріалу познайомтесь з правилами використання - >>Читати тут<<
Для отримання даного матеріалу натисніть клавішу "Завантажити матеріал" котра знаходиться внизу сторінки.
«___»__________ 20___ року
Урок №29.
Заповнення таблиць на пристроях і без них, прості розрахунки. Створення простих лінійних алгоритмів учнями.
Мета: ознайомити учнів з будовою таблиці, способами її заповнення (на пристрої та без нього), поняттям «лінійний алгоритм», навчити створювати простий лінійний алгоритм на аркуші паперу; розвивати логічне мислення; формувати вміння діяти за інструкцією, планувати свою діяльність, аналізувати i робити висновки; виховувати інформаційну культуру учнів, уважність, акуратність, дисциплінованість.
Тип уроку:
- засвоєння нових знань; формування вмінь і навичок;
Обладнання та наочність: комп’ютери, підручники, презентація, проектор.
Програмне забезпечення: Сходинки до інформатики
Хід уроку
І. Організаційний етап
- Привітання з класом
- Повідомлення теми і мети уроку
ІІ. Актуалізаційно-мотиваційний етап
Слайд4-10. Мозковий штурм LEGO (актуалізаційна вправа). Так/Ні
- Виконавець – це той хто створює алгоритм!
- Алгоритм – це послідовність команд котра веде до досягнення поставленої мети
- Команди повинні бути зрозумілі виконавцю
- Побутові електроприлади не можуть бути виконавцями
- Спонукальні речення можуть бути командами
- Питальні речення можуть бути командами
- Розповідні речення можуть бути командами
IІІ. Вивчення нового матеріалу
Демонстрація навчальних слайдів. Розповідь вчителя.
Релаксація
Вправа для профілактики короткозорості та порушення зору
ІV. Підведення підсумків уроку
- Бесіда за питаннями (Слайд31)
- З яких частин складається таблиця?
- Що таке лінійний алгоритм?
