Каталог матеріалів

Урок №69-70 інтегрованого курсу "Пізнаємо природу" для 6 класу за Д. Бідою - Навчальний проєкт «Збережемо природу у місці нашого проживання - збережемо чистоту на планеті Земля».

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Пізнаємо природу» за підручником «Пізнаємо природу». Автор Д. Біда (2023).

Урок №69-70. Навчальний проєкт «Збережемо природу у місці нашого проживання - збережемо чистоту на планеті Земля». Узагальнення розділу «Пізнаємо себе і світ». Самооцінювання навчальних результатів теми. Підсумок навчальних досягнень за І та ІІ семестри.

Мета: узагальнювати отримані знання про важливість збереження природи в місці нашого проживання та роль кожного з нас у збереженні чистоти на планеті Земля, провести самооцінювання наших навчальних результатів у цій темі та зробимо підсумок навчальних досягнень за І та ІІ семестри, відобразити наші знання про природу та її важливість для нашого життя, розглянути, як ми можемо впливати на збереження природи у місці, де ми проживаємо, і як це впливає на загальну чистоту планети, на основі наших знань, досвіду та власних роздумів, ми оцінимо свої досягнення у розумінні важливості збереження природи, визначимо наш власний внесок у збереження чистоти планети, і відзначимо, які кроки можна зробити для подальшого поліпшення нашої взаємодії з природою, збагатити знання, розвиток навичок самооцінки та рефлексії, а також мотивація до подальших дій у збереженні природи.

Очікуванні результати: учні повинні демонструвати своє розуміння важливості збереження природних ресурсів та екосистем для нашого благополуччя і майбутнього планети. Вони мають розуміти, як їхні дії впливають на природу та як вони можуть сприяти її збереженню, здатні проаналізувати свої власні звички споживання, поведінку та вплив на навколишнє середовище, розуміють, які конкретні зміни можуть бути внесені для зменшення свого екологічного сліду, здатні оцінити свої власні знання, вміння та вплив на природу, визначають свої сильні та слабкі сторони у збереженні природи та розвитку екологічно свідомого способу життя, підсумовують свої навчальні досягнення за обидва семестри, визначити, як вони розвивалися у розумінні та застосуванні принципів збереження природи та екологічного життя, приймають екологічно обґрунтовані рішення та бажання діяти на користь збереження природи та чистоти планети Земля.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.

Слайд3. Програма «Як почуває себе ненька Україна?» в прямому ефірі.

Слайд4. Поміркуй.

Слайд5. Всесвітній день навколишнього середовища.

Слайд6. Українці відзначають щороку в третю суботу квітня.

Слайд7. Як діти бережуть довкілля?

Слайд8. Поміркуй.

Слайд9. Пригадаймо, які є методи дослідження?

Слайд10. Етапи дослідження природи.

Слайд11. Розглянь та поясни схему.

Слайд12. Пригадай, який склад має Земля.

Слайд13. Поясни схему «Добове обертання Землі»

Слайд14. Чому бувають пори року?

Слайд15. Вправа «Трибуна думок»

Слайд16. Хімічний склад Сонця.

Слайд17. Гімнастика для очей.

Слайд18. Чому систему називають Сонячною та з чого вона складається?

Слайд19. Розглянь моделі світу: 1 — розробив давньогрецький вчений Клавдій Птолемей; 2 — розробив польський астроном Міколай Коперник

Слайд20. Як називається наша галактика?

Слайд21-24. Вправа «Трибуна думок»

Слайд25. Розглянь схему. Поясни.

Слайд26. Які ти знаєш полюси?

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд27. Вправа «Трибуна думок»

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні