Каталог матеріалів

Урок №60 для 5 класу з літературного читання за В. Заболотним - Неповторність і багатство внутрішнього світу людини в оповіданні Григора Тютюнника «Дивак»

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку української літератури за підручником «Українська література». Автори: Заболотний В., Заболотний О., Слоньовська О., Ярмульська І. (2022)» для 5 класу за програмою НУШ.

Урок № 60.

Тема. Неповторність і багатство внутрішнього світу людини в оповіданні Григора Тютюнника «Дивак»

Мета: повторити поняття оповідання, головний та другорядні герої, розвивати навички читання, аргументування власної думки; виховувати повагу до однокласників, до інакшої думки, гуманне ставлення до оточуючих.

Очікувані результати:

формування предметних компетентностей: читає тексти різних функціональних стилів і мовленнєвих жанрів у різний спосіб відповідно до мети читання; розрізняє зміст оповідань та повістей у контексті авторського задуму; фіксує потрібні елементи тексту, оптимізуючи написане за допомогою окремих графічних позначок; представляє текстову інформацію з одного джерела, використовуючи різні способи й засоби візуалізації змісту.

Обладнання та наочність: підручники, мультимедійна презентація.

Хід уроку

Організаційно-мотиваційний етап

Слайди 1-2.

Мотивація навчальної діяльності. Повідомлення теми і мети уроку.

Актуалізація опорних знань.

Слайд 4. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 6. Я це вже знаю!

Вивчення нового матеріалу

Слайди 8. Читання статті про Григора Тютюнника (с. 160). Перевірка прочитаного.

Слайди 9. Читання оповідання «Дивак» (с. 161-162). Перевірка прочитаного (тестові завдання).

Слайди 10. Гімнастика для очей.

Слайд 11. Читання оповідання «Дивак» (с. 163-165). Перевірка прочитаного (тестові завдання).

Слайд 12-13. Перевіряємо прочитане.

Слайд 14. Аналізуємо прочитане. Таблиця.

Слайд 15-16. Аналізуємо прочитане.

Слайд 17-18. Міркуємо.

Закріплення вивченого

Слайд 19. Робота в групах.

Слайд 20. Рефлексія. Вправа «Незакінчене речення».

Слайд 21. Пояснення домашнього завдання.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні