Каталог матеріалів

Урок №59 для 5 класу з літературного читання за В. Архиповою - Єдність світу людини й світу природи в оповіданні Григора Тютюнника «Дивак».

Інформація відсутня

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________.20___ року

Конспект уроку Української літератури з використанням підручника «Українська література». Автори: Архипова В. П., Січкар С. І., Шило С. Б. (2022)» для 5 класу.

Урок №059. Єдність світу людини й світу природи в оповіданні Григора Тютюнника «Дивак». Гідна поведінка Олеся як позиція особистості

Мета: навчити учнів підтверджувати свої висловлювання цитатами з тексту, розповідати про особливості характеру та поведінку головного героя твору; розвивати вміння визначати автобіографічні елементи твору; виховувати почуття свободи творчості, любові до навколишнього світу, здатність прощати образи.

Очікувані результати: учень формулює тему та основну думку твору;

розкриває актуальність літературних творів у контексті викликів сучасності та власних життєвих потреб.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Слайд 2. Організація класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

Слайд 3. Емоційне налаштування «Екран настрою».

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 4. Дай відповіді на запитання.

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 5. Робота в групах.

Слайд 6. Рухлива вправа для очей.

Слайд 7. Перекажіть улюблений уривок з оповідання.

Слайд 8. Робота в групах.

Слайд 9. Цитатний (орієнтовний) план характеристики Олеся.

Слайд 10. Діалог з уявним героєм твору.

Слайд 11. Переглянь мультик. Чи можна назвати їжачка диваком? Пам’ятай, що усі ми різні і кожен особливий по-своєму. Але від того ми не стаємо неправильними чи зайвими! Кожного можна назвати диваком. А можна зрозуміти та полюбити такі дивацтва.

Слайд 12. Рухлива вправа для очей.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 13-16. Дай відповіді на запитання.

Слайд 17. Дай відповіді на запитання або виконай завдання.

Слайд 18. Online завдання.

Підсумок

Слайд 19. Домашнє завдання.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні