Каталог матеріалів

Урок №56 з всесвытньої історії для 6 класу. О. Гісем - Октавіан Август.

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку історії України та всесвітньої історії з використанням навчального посібника «Історія України Всесвітня історія» (підручник для 6 класу) О. В. Гісем, О. О. Гісем

Урок №56. Октавіан Август

Мета: сформувати уявлення в здобувачів освіти про боротьбу за владу в Римі після вбивства Юлія Цезаря; дослідити, якими шляхами відбувся перехід Риму від республіки до імперії; охарактеризувати внутрішню і зовнішню політику Октавіана Августа на чолі Римської держави; розвивати ключові компетентності: спілкування державною мовою; інформаційно-цифрова компетентність; основні компетентності у природничих науках і технологіях; уміння вчитися впродовж життя; соціальна та громадянська компетентності; розвивати історичну компетентність (хронологічну, просторову, інформаційну, логічну, аксіологічну); виховувати культуру думки і поведінки.

Очікувані результати. Після цього уроку учні зможуть: знати поняття «принципат», «принцепс»; вміти охарактеризовувати суспільний устрій Римської держави часів принципату Октавіана Августа; розуміти, як змінилася система управління Римом з часів республіки до періоду імперії.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Вправа «Крісло автора».

Слайд 4. Самостійна робота.

Слайд 5. Метод «Мозковий штурм».

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 6-7. Розповідь вчителя.

Слайд 7. Метод «Проблемне запитання».

Слайд 8. Робота з підручником. Робота у парах.

Слайд 9-11. Робота з писемним джерелом.

Слайд 12. Розповідь вчителя.

Слайд 13-14. Робота з відео.

Слайд 15. Гімнастика для очей.

Слайд 16. Розповідь вчителя.

Слайд 17. Хронологічна задача.

Слайд 18. Вправа «Історичне порівняння». Робота в парах.

Слайд 19. Розповідь вчителя. Цікаво знати.

Слайд 20. Метод «Мозковий штурм».

Слайд 21. Пошукове завдання.

Слайд 22. Вправа «Крісло автора».

Слайд 23. Метод «Два—чотири – усі разом».

Слайд 24. Творче завдання.

Слайд 25. Online завдання.

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 26. Фронтальне опитування.

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні