Каталог матеріалів

Урок №55 з біології для 7 класу. К. Задорожний, Г. Ягенська, О. Павленко, В. Додь - Павукоподібні.

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку за підручником «Біологія». Автори: Костянтин Задорожний, Галина Ягенська, Олена Павленко, Володимир Додь для 7 класу за програмою НУШ (до підручника 2024 року випуску)

 

Урок №55.

Тема. Павукоподібні.

Мета: ознайомити учнів із загальними ознаками павукоподібних, їх будовою, способом життя та середовищем існування; поглибити знання про роль павукоподібних у природі та житті людини; розвивати вміння аналізувати, порівнювати й узагальнювати інформацію; формувати критичне мислення через обговорення користі та шкідливості павукоподібних; сприяти розвитку спостережливості та допитливості під час вивчення природних явищ; виховувати екологічну свідомість та відповідальне ставлення до живих організмів; формувати толерантне ставлення до тваринного світу, зокрема комах і павукоподібних; підкреслити значення біорізноманіття для збалансованої екосистеми.

Очікувані результати:

Знати:

  • загальні ознаки павукоподібних як класу членистоногих;
  • особливості зовнішньої і внутрішньої будови павукоподібних;
  • основних представників павукоподібних та їхній спосіб життя;
  • значення павукоподібних у природі та житті людини;
  • особливості адаптацій павукоподібних до середовища існування.

Вміти:

  • розпізнавати павукоподібних серед інших членистоногих;
  • описувати зовнішню будову павука як типового представника класу павукоподібних;
  • пояснювати функції окремих органів і систем павукоподібних;
  • аналізувати позитивний і негативний вплив павукоподібних на природу та людину;
  • використовувати набуті знання для пояснення значення павукоподібних у екосистемах;
  • обґрунтовувати необхідність збереження біорізноманіття і дбайливого ставлення до всіх живих організмів.

Обладнання: мультимедійний комплект.

 

 

 

Хід уроку

Організація класу.

Слайд 2. Організація класу.

Актуалізація опорних знань. Мотивація навчальної діяльності.

Слайд 3. Вправа «Мікрофон».

Слайд 4. Вправа «Мікрофон».

Слайд 5. Біологічний детектив.

Слайд 6. Тренуйся думати.

Слайд 7. Тренуйся думати.

Вивчення нового матеріалу.

Слайд 8. Робота з інформацією.

Слайд 9. Робота з інформацією.

Слайд 10. Робота з інформацією.

Слайд 11. Робота з інформацією.

Слайд 12. Робота з інформацією.

Слайд 13. Робота з інформацією.

Слайд 14. Гімнастика для очей.

Слайд 15. Робота над зображенням.

Слайд 16. Робота з інформацією.

Слайд 17. Робота з інформацією.

Слайд 18. Робота з інформацією.

Закріплення вивченого.

Слайд 19. Міркуємо.

Слайд 20. Міркуємо.

Слайд 21. Виконуємо завдання.

Слайд 22. Міркуємо.

Слайд 23. Виконуємо завдання.

Слайд 24. Міркуємо.

Слайд 25. Вправа «Мікрофон».

Підсумок. Рефлексія.

Слайд 26. Домашня завдання.

Слайд 27. Рефлексія. Складаю рефлексивну мозаїку.

Слайд 27. Рефлексія. Вправа «Мішень»

 

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні