Каталог матеріалів

Урок №53 з історії України та всесвітньої історії для 6 класу за І. Щупак, О. Бурлака - Природа і населення Апеннінського півострова

 «____»___________ 20___ року

Конспект уроку вступу до історії України та громадянської освіти з використанням навчального посібника «Історія України Всесвітня історія» (підручник для 6 класу) І. Щупак

Урок №53. Природа і населення Апеннінського півострова

Мета: дати уявлення про природно-кліматичні умови Апеннінського півострова, простежити їхній вплив на розвиток господарської діяльності населення; ознайомитись з історією виникнення м. Риму, народами Стародавньої Італії (етрусками); удосконалити навички роботи з історичною картою; розвивати уміння чітко і лаконічно висловлювати власну думку, робити висновки, систематизувати і аналізувати матеріал, встановлювати причинно-наслідкові зв'язки; виховувати толерантність, пошану до історії інших народів, предмету.

Очікувані результати. Після цього уроку учні зможуть: показувати на карті територію Апеннінського півострова, місце розташування м. Рим; визначати вплив природно-географічних умов Італії на спосіб життя, заняття її мешканців; висловлювати міркування щодо фактів і подій найдавнішої історії Риму.

Обладнання: мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

Слайд 3. Фронтальна бесіда

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд 4. Слово вчителя.

 Слайд 5. Робота з підручником. Практичне завдання

Слайд 6-7. Практичне завдання. Робота з картою

Слайд 8. Робота з підручником.

Слайд 9. Робота з відео

Слайд 10. Online завдання

Слайд 11. Гімнастика для очей.

Слайд 12. Практичне завдання.

Слайд 13. Online завдання

Слайд 14. Робота у групах

Слайд 15. Вправа «Крісло автора».

Слайд 16. Робота у групах. Творче завдання

Слайд 17. Вправа «Крісло автора».

Слайд 18. Робота у групах. Творче завдання

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд 19. Вправа «Закінчи речення»

Слайд 20. Фронтальне опитування

Підсумок

Рефлексія

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні