Каталог матеріалів

Урок №49-50 з географії для 7 класу. С. Кобернік, Р. Коваленко - Діагностувальна робота №5. Експрес-оцінювання власних досягнень з теми «Північна Америка».

«____»___________ 20___ року

Конспект уроку «Географія» » з використанням навчального посібника С. Кобернік, Р. Коваленко.

Урок №49-50. Діагностувальна робота №5.  Експрес-оцінювання власних досягнень з теми «Північна Америка».  Аналіз діагностувальної роботи. Робота над виправленням та попередженням помилок.

Мета: провести діагностувальну роботу, яка дасть змогу учням продемонструвати свої знання з теми «Північна Америка».

Оцінити рівень засвоєння учнями ключових понять і фактів, пов'язаних із географією, природою, населенням і економікою Північної Америки.

Проаналізувати результати діагностувальної роботи, виявити типові помилки та проблеми, над якими учням потрібно попрацювати.

Провести роботу над виправленням помилок і попередженням їх у майбутньому через індивідуальні консультації або додаткові завдання.

Провести діагностування рівня засвоєння учнями знань за темою «Північна Америка».

Ознайомити учнів з типами помилок, які вони допустили під час виконання діагностувальної роботи.

Виявити прогалини в знаннях та вміннях учнів і спільно обговорити, як їх можна усунути.

Допомогти учням коригувати свої помилки через виконання додаткових вправ або задач, що стосуються проблемних аспектів теми.

Розвивати вміння учнів самостійно аналізувати свої помилки та шукати шляхи їх виправлення.

Розвивати критичне мислення через аналіз помилок і пошук шляхів їх уникнення.

Вчити учнів використовувати зворотний зв'язок як інструмент для покращення результатів навчання.

Формувати в учнів відповідальне ставлення до власного навчання, бажання працювати над своїми помилками.

Виховувати терпимість до процесу навчання, усвідомлення того, що помилки — це частина навчання та розвитку.

Спонукати до самопокращення та самостійної роботи для досягнення високих результатів.

Обладнання:  мультимедійний комплект

Хід уроку

ОК (організація класу)

Створення позитивного психологічного клімату класу.

МНД (мотивація навчальної діяльності)

АОЗ (актуалізація опорних знань)

ВНМ (вивчення нового матеріалу)

Демонстрація навчальної презентації.

Слайд2. Організація класу.  

Слайд3. Чим відрізняється природа Північної Америки від природи вже досліджених нами материків.

Слайд4. Північну Америку перетинають як Північний тропік, так Північне полярне коло.

Слайд5. Назви крайні точки.  

Слайд6. Які рівнини Північної Америки є найбільшими?

Слайд7. Які гірські системи є на материку?

Слайд8. На які корисні копалини багатий материк.

Слайд9. Розглянь карту кліматичних поясів північної Америки.

Слайд10. Розглянь фізичну карту Північної Америки. Знайди найбільший острів не тільки в Північній Америці, а й у світі  — Гренландію.

Слайд11. На материку розташована найбільша у світі озерна система - Великі озера.

Слайд12. Назви природні зони Північної Америки.

Слайд13. Густота населення Північної Америки.

Слайд14. Фізкультхвилинка.

Слайд15. Які країни розташовані на материку?

ЗВ (закріплення вивченого)

Слайд16. Робота в підручнику.

Підсумок.

Рефлексія.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні