Каталог матеріалів

Урок №46 із літературного читання для 6 класу за О. Калинич, С. Дячок - Фантастичне у творі. Тонкий гумор у процесі змалювання чудесійних перетворень.

Інформація відсутня

Нова українська школа - https://vsimpptx.com

«____»___________20___ року

Конспект уроку етики за підручником за підручником «Українська література». Автори: О. Калинич, С. Дячок (2023)» для 6 класу за програмою НУШ.

 

Урок №46. Леся Воронина. «Таємне товариство боягузів, або засіб від переляку № 9». Фантастичне у творі. Тонкий гумор у процесі змалювання чудасійних перетворень

Мета: ознайомити із фантастичними подіями у творі Лесі Ворониної «Таємне товариство боягузів, або засіб від переляку № 9»; показати як авторка використовує тонкий гумор у процесі змалювання чудесійних перетворень; допомогти усвідомити ідейно-художній зміст повісті; удосконалювати вміння характеризувати вчинки героїв, правильно й логічно будувати власне висловлювання; розвивати логічне мислення, навички виразного читання, вміння виразно і усвідомлено читати літературні твори, коментувати відчуття, висловлені в цих творах, співвідносити їх із власними; виховувати бажання самовдосконалюватися.

Очікувані результати: учень/учениця ознайомлений/а із біографією сучасної письменниці Лесі Ворониної, знає основні етапи її творчості, пояснює внесок письменниці в українську літературу, мистецтво та суспільство; аналізує твір «Таємне товариство боягузів, або засіб від переляку № 9»; називає фантастичні події у творі Лесі Ворониної «Таємне товариство боягузів, або засіб від переляку № 9; аргументовано зіставляє художній текст із життєвим досвідом; умотивовує свої літературні вподобання; толерантно обстоює власну позицію, звертає увагу на спільні і різні думки учасників дискусії; унаочнює та візуалізує почуте повідомлення (самостійно або з допомогою вчителя), використовуючи різні засоби (схеми, таблиці, тощо) для відтворення змісту, структурування навчальної інформації; висловлює свої міркування про здобутий естетичний досвід; характеризує порушені в художніх текстах проблеми.

Обладнання: мультимедійний комплект.

Хід уроку

І. Вступна частина

Слайд 3. Перевірка домашнього завдання.

Слайд 4. Повідомлення теми уроку.

Слайд 5. Актуалізація опорних знань.

Слайд 6. Складаємо асоціативну хмаринку слів.

ІІ. Основна частина

Слайд 8. Розгдай анаграму.

Слайд 9. Цікаво знати.

Слайд 10. Виконай завдання.

Слайд 11. Пошукова робота.

Слайд 12. Міф «Стімфалійські птахи».

Слайд 13. Міф «Стімфалійські птахи».

Слайд 14. Міф «Стімфалійські птахи».

Слайд 15. Міф «Стімфалійські птахи».

Слайд 16. Поміркуй.

Слайд 17. Гімнастика для очей.

Слайд 18. Вправа «Крісло автора».

Слайд 19. Виконай завдання.

Слайд 20. Дай відповіді на запитання.

Слайд 21. Виконай завдання.

Слайд 22. Дай відповіді на запитання.

Слайд 23. Виконай завдання.

ІІІ. Заключна частина

Домашнє завдання

Слайд 24. Пояснення домашнього завдання.

Підсумок.

Рефлексія.

Слайд 25. Учимося самооцінювати себе.

Коментарі до даного матеріалу поки відсутні